lekkie kolo zamachowe do 2E

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Post autor: golfiarz1 » ndz lis 01, 2009 20:22

teczka pisze:macie jakis namiar na kogoś w zachodniopomorskim co podejmie sie w dobrej cenie ochudzić koło i wyważyć to sprawnie?
podali juz chlopaki namiar z alegro na sprawdzonego goscia pare postow wczesniej nie z twoich terenow ale poczta polska wszedzie siega wiec wystarczy wyslac i poczekac az wroci


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
teczka
CzortEkipa
Posty: 215
Rejestracja: pn lut 11, 2008 23:59
Lokalizacja: Neustettin
Kontakt:

Post autor: teczka » ndz lis 01, 2009 20:25

golfiarz1 pisze:podali juz chlopaki namiar z alegro na sprawdzonego goscia pare postow wczesniej nie z twoich terenow ale poczta polska wszedzie siega wiec wystarczy wyslac i poczekac az wroci
Tak wiem mam już zapisany ten kontakt lecz myślałem ze cos w poblizu tez sie trafi


Dive deep or go home

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » ndz lis 01, 2009 20:25

teczka, koles w Radosmku podobno niezle robi, chłopaki robili u niego kola i nie narzekali, w razi jakbys tam nie znalazl u siebie :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
teczka
CzortEkipa
Posty: 215
Rejestracja: pn lut 11, 2008 23:59
Lokalizacja: Neustettin
Kontakt:

Post autor: teczka » ndz lis 01, 2009 20:40

guti, spoko już napisałem do tego kolesia z Radomska w tej sprawie. Ciekawi mnie tylko czy jak zdejme 4,5kg czy to nie bedzie za ostro bo jak widziałem ten filmik z wylatującym kołem to troche przeraża :crazy: Ale z drugiej strony skoro inni tak robia i chwalą sobie ten zabieg to trzeba iśc w tym kierunku :bajer:


Dive deep or go home

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » ndz lis 01, 2009 20:41

mi tyle zdjął, kręce powyżej 7kRPM i nic nie chce odlecieć



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz lis 01, 2009 21:38

ja krecilem do ponad 9500 i zylo a wazylo 4.7 kg

[ Dodano: Nie Lis 01, 2009 20:39 ]
p.s. chwilowo i wyzej :helm: :P


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Maniek S L
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr lip 30, 2008 18:12
Lokalizacja: Jaroty city
Kontakt:

Post autor: Maniek S L » czw lis 05, 2009 23:07

z mojego dawnego doświadczenia z lekkim kołem (tylko proszę wziąć pod uwagę masakryczną moc prawie seryjnego f126p :goof: ) wygląda to tak: nawet przy tak prymitywnym silniku nie spotkałem się z nierówną pracą silnika i jazda po mieście ("przyspieszanie" i zaraz hamowanie) to była niesamowita frajda :green_fuck: kręcił się cudnie ale na trasie to była tragedia czasami mocno trzeba było redukować albo cisnąć na maksa i rozpędem brać wzniesienia:). O takim zabiegu każdy musi sam zdecydować: w jakich warunkach jeździ, jaki styl jazdy preferuje itp. Jeśli lubisz pomykać po mieście na 5 biegu i 1,5k rpm to sobie odpuść bo będziesz klął i szlag cię trafi. Silnik traci na elastyczności z lekkim kołem i niestety trzeba go trzymać dosyć wysoko. Np na KJS lekkie kólko to podstawa :P


SLOW & LOW SQUAD Pozdro olsztyńskie kiziory
[url=http://www.motostat.pl/statystyki-pojazdu/5778][img]http://www.motostat.pl/user_images/5778/icon4.png[/img][/url]
Tak było http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=188123

Awatar użytkownika
teczka
CzortEkipa
Posty: 215
Rejestracja: pn lut 11, 2008 23:59
Lokalizacja: Neustettin
Kontakt:

Post autor: teczka » pt lis 06, 2009 13:31

moje jest już w rekach pana z Radomska właśnie i nie dlugo bedzie juz u mnie z powrotem. Tymczasem przed wysyłką wazyłem koło z silnika PG i ważyło 9.7kg razem z opakowaniem kartonowym po sprzęgle, wiec koleś powiedział że zjedziemy je do 5,5 i bedzie gitara.
Maniek S L pisze:Silnik traci na elastyczności
co rozumiesz przez to znaczenie mi sie wydaje póki co że własnie zyskuje :grin:
Ostatnio zmieniony pt lis 06, 2009 13:32 przez teczka, łącznie zmieniany 1 raz.


Dive deep or go home

Maniek S L
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: śr lip 30, 2008 18:12
Lokalizacja: Jaroty city
Kontakt:

Post autor: Maniek S L » pt lis 06, 2009 23:18

no tak każdy ma inną definicję elastyczności, wszystko to kwestia gustu


SLOW & LOW SQUAD Pozdro olsztyńskie kiziory
[url=http://www.motostat.pl/statystyki-pojazdu/5778][img]http://www.motostat.pl/user_images/5778/icon4.png[/img][/url]
Tak było http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=188123

Awatar użytkownika
teczka
CzortEkipa
Posty: 215
Rejestracja: pn lut 11, 2008 23:59
Lokalizacja: Neustettin
Kontakt:

Post autor: teczka » pn lis 16, 2009 15:00

Panowie jeżeli chodzi o tego kolesia z Radomska to wysłałem mu koło 3 listopada i do dziś go nie otrzymałem z powrotem. Dzwoniąc koleś tłumaczył sie że wysłał koło w tamten poniedziałek tj 09.11.09 miało być na srode ale były swięta wiec mówie pewnie bedzie na czwartek.....ale nic nie przyszło. W piatek też zadnej przesyłki dzwonie do gościa i mu mówie że miałem dostać swoje koło a on na to że wysłał je w czwartek tj 12.11.09 po czym zaznaczyłem ze nie tak sie umawialiśmy silnik złozony gotowy do wsadzenia stoi u mechanika na warsztacie i zajmuje miejsce, brak tylko koła, a ja go cały czas sciemniam że koło na pewno bedzie jutro i tak co dzien. Dziś mamy poniedziałek i jak widać dalej nie otrzymałem swojego koła. Na allegro jak widac w ogłoszeniu priorytetem jest zadowolenie klienta więc skoro czytacie tego posta sami widzicie że chyba tak nie jest. Poczekam jeszcze ale nie lubie takiego podejścia do sprawy tym bardziej ze przez to własnie silnik nie ruszany przez 2tyg a juz dawno miał latać :grrr:


Dive deep or go home

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn lis 16, 2009 17:04

pozostanie chyba nękanie kolesia telfonami.
Poproś też może o nr nadania. Ciekawe czy poda...



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn lis 16, 2009 17:40

teczka, niech Ci poda adres, w razie czego podjade i zobacze dowód nadania :)


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn lis 16, 2009 17:55

jest sposób żeby sprawdzić czy paczka faktycznie jest nadana.
Wystarczy uzyskać nr nadania (lub rzekomy nr nadania :) ) i dowiedzieć się z której poczty wysłał. Zadzwonic na tę pocztę i podać się za nadawcę który chce się dowiedzieć gdzie jest paczka którą nadał bo klient dzwoni i się niecierpliwi. W ten sposób sprawdzimy czy paczka w ogóle pojawiła się w systemi urzędu PP czy gość ściemnia. Niestety trzeba dzwonić konkretnie do urzędu skąd nadano paczkę bo w innych nie uzyskamy tych informacji.



Awatar użytkownika
teczka
CzortEkipa
Posty: 215
Rejestracja: pn lut 11, 2008 23:59
Lokalizacja: Neustettin
Kontakt:

Post autor: teczka » pn lis 16, 2009 18:03

paczka właśnie doszła, duzo czekania ale nareszcie mam swoje koło. Jak sie sprawuje dam znać jak odpale auto. Pozdrawiam


Dive deep or go home

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości