ktora skrzynia bedzie lepsza? krotsza..

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

robertoo19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt lis 28, 2008 13:07
Lokalizacja: rawa mazowiecka

ktora skrzynia bedzie lepsza? krotsza..

Post autor: robertoo19 » czw paź 08, 2009 11:30

witam .. mam taki problem .. szukalem ale juz sam niewiem.. ktora skrzynia bedzie lepsza do swapa..wsadzic silnik 1.8 z orginalna przy nim skrzynia 4t czy zamiast tej skrzyni wsadzic skrzynie FF od mk 1 diesla.. ktora jest krotsza.. i ogolnie lepsza.. ktora wlozyc FF czy 4T.. dzieki za odpowiedz.. pozdrawiam..



Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » czw paź 08, 2009 13:58

to zależy co chcesz osiągnąć?? 4T ma krotkie biegi wiec v-max słaby ale fajnie sie zbierać bedzie a FF ma długie biegi z tego co pamietam czyli V-max dobry ale biedzie potrzebiwal wiecej czasu na rozpęd... :D :bigok:


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » czw paź 08, 2009 14:28

SmokE88 pisze:4T ma krotkie biegi wiec v-max słaby ale fajnie sie zbierać bedzie a FF ma długie biegi z tego co pamietam czyli V-max dobry ale biedzie potrzebiwal wiecej czasu na rozpęd...
:goof: :goof: Taaa 4T jest bardzo krótka :helm: :green_fuck:
robertoo19 pisze:witam .. mam taki problem .. szukalem ale juz sam niewiem.. ktora skrzynia bedzie lepsza do swapa..wsadzic silnik 1.8 z orginalna przy nim skrzynia 4t czy zamiast tej skrzyni wsadzic skrzynie FF od mk 1 diesla.. ktora jest krotsza.. i ogolnie lepsza.. ktora wlozyc FF czy 4T.. dzieki za odpowiedz.. pozdrawiam..
poszukaj 4S do tego 1.8 no chyba że masz jakieś grube mody przy nim



Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

Post autor: piori » czw paź 08, 2009 19:52

robertoo19, obie te skrzynie są praktycznie najdłuższe z typu 020. Jeżeli do tej pory miałeś 4T i była Twoim zdaniem za długa, to na FF będzie w sumie podobnie. Skrzynie te z punktu widzenia użytkownika różnią się tym, że w 4T odstęp między 4 i 5 biegiem jest mniejszy niż między pozostałymi niższymi biegami (pierwsze cztery biegi są dłuższe, a piąty krótszy), natomiast w FF odstępy są rozłożone bardziej równomiernie.

PS. A tak w ogóle ja mam w swoim golfie skrzynię 4S, która jest nieco krótsza (z tego co liczyłem jest o ~7,5% krótsza od 4T) i chętnie zamieniłbym na coś dłuższego :grin:



Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » czw paź 08, 2009 20:40

grrr..... fakt 4t jest długa!! mi sie pomyliło z skrzynia AUG!! sorrki wielkie :D moj blad!!


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

robertoo19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pt lis 28, 2008 13:07
Lokalizacja: rawa mazowiecka

Post autor: robertoo19 » sob paź 10, 2009 14:48

no ok.. ale chodzi mi tylko o kwestie ktora jest krotsza.. :) 4t czy ff .. w sumie to juz po problemie bo wsadzilem niepewna ff.. dzieki .. a z ta skrzynia to sie zastanowie.. moze sprzedam :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości