MKII 1.6 PN dolot od Węglarskiego

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » wt gru 13, 2005 20:14

to gratulacje, dobrze ze ktos probuje jeszcze cos wydusic z PN-ki



wejlantf

Post autor: wejlantf » śr gru 14, 2005 20:42

Kapibara pisze:to gratulacje, dobrze ze ktos probuje jeszcze cos wydusic z PN-ki
to barzo udany silnik. Mam golfa od 2 lat i poza wymianą pompy i dupereli typu pasek klinowy i inne materiały eksploatacyjne, nic się złego z silnikiem nie dzieje. Poza tym mało pali:) Fakt, że to tylko 1,6. Dlatego duszę z niego ile można..., ale w granicacch rozsądku i rozważnie;)



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » śr gru 14, 2005 23:27

wejlantf pisze:to barzo udany silnik. Mam golfa od 2 lat i poza wymianą pompy i dupereli typu pasek klinowy i inne materiały eksploatacyjne, nic się złego z silnikiem nie dzieje. Poza tym mało pali:) Fakt, że to tylko 1,6. Dlatego duszę z niego ile można..., ale w granicacch rozsądku i rozważnie;)
mialem PN-ke i mam odrobinke odmienne zdanie ale nei za duzo. jesl ici gaznuik nei nwala to tylko sie cieszyc pozdro



Awatar użytkownika
zuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 16:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zuko » czw gru 15, 2005 11:33

Kapibara, pchnales PN'ke? Zdarada :P a mialbyc drag PN vs PN - za kare lykne twoje GTD moim super bolidem. Musze tylko uklad wydechowy przerobic, a pozatym to chyba neu mk2 kupie.


[img]http://img241.imageshack.us/img241/9333/golfgstylein8.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw gru 15, 2005 12:21

zuko pisze:Kapibara, pchnales PN'ke? Zdarada a mialbyc drag PN vs PN - za kare lykne twoje GTD moim super bolidem. Musze tylko uklad wydechowy przerobic, a pozatym to chyba neu mk2 kupie.

noe niestety nei doczekalem sie a dlugo czekalem ale cienbie na zadnym spocie nei bylo. teraz mzoe byc wyscig PN vs SB. tobie pewnei pnka dobrze chodzi ja jak sprzedawalem i zaraz popodpisaniu umowy zaczela gasnac hehehe dramat.



Awatar użytkownika
zuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 16:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zuko » czw gru 15, 2005 14:18

Bylem w ostatni weekend :P - ale juz mam na oku cos mocniejszego i bede chyba zmienial.

Odnosnie dolotow i wydechow - ma ktos jakas fachowa literature? Jak to obliczyc itp?


[img]http://img241.imageshack.us/img241/9333/golfgstylein8.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw gru 15, 2005 14:39

zuko pisze:Bylem w ostatni weekend - ale juz mam na oku cos mocniejszego i bede chyba zmienial.

eh i tak juz mialem GTD, a na co zmieniasz????? jaka to bryczka bedziesz sial postrach w gliwicach??



Awatar użytkownika
zuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 16:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zuko » czw gru 15, 2005 14:50

Jako, ze przesladuje mnie gigantyczny pech od 3 tygodni - musze Golfa sprzedac i kupic innego - poluje na KR, ew. mam RP'ka w zajebistym stanie pod reka :)


[img]http://img241.imageshack.us/img241/9333/golfgstylein8.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw gru 15, 2005 16:14

nie kupuj RP-ka to troche do bani autko dosc duzo sie psuje i wiecej pali. szukaj PB albo PF zwykle gti na elektronicznym wtrysku przynajmniej ja takiego szukalem. 16v ma mechaniczny wiec moze byc troche zabawy.

a co ci sie dzieje z goferkiem?



Awatar użytkownika
golfiacz1.8
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 18:39
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: golfiacz1.8 » ndz sty 15, 2006 12:29

a ja mam pytanka, z czego jest zrobiona ta rura od dolotowa od stozka co idzie i gdzie ja kupiles ( na zamowienie czy w sklepie)??? Pozdrawiam



wejlantf

Post autor: wejlantf » ndz sty 15, 2006 21:16

rura jest stalowa, a wszystko zrobione na zamówienie pod ten konkretny typ silnika w firmie magsport Lecha Węglarskiego.



przemas-p7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 16:07
Lokalizacja: Damasławek

Post autor: przemas-p7 » śr lut 01, 2006 20:33

wejlantf, gdzie można to kupić?



wejlantf

Post autor: wejlantf » czw lut 02, 2006 15:43




Awatar użytkownika
squoka
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pn lis 01, 2004 13:06
Lokalizacja: Połajewo/Poznań
Kontakt:

Post autor: squoka » czw lut 02, 2006 18:24

poczytałem sobie ten temacik i powiem wam tak...
kumpel ma RPka i zalozyl sobie jakies 2-3 miesiace temu kompletny dolot i wydech od katalizatora weglraskiego...
dolot jest praktycznie identyczny jak ten opisany,a wydech to 2 tlumiki jak to nazywa Weglarski N-grupowe,gadaja bardzo ciekawie musze przyznac...srednica rur pozostala seria 50mm bo to w zupelnosci wystarczy do seryjnego silnika...
i powiem wam ze czuc roznice pdczas jazdy.nie jest ona moze jakas powalajaca,ale silniczek lepiej pracuje od nizszych obrotow
wiec 1000zł wydane u Weglarskiego sie oplacilo moim zdaniem


www.wolfsgruppe.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości