swap na 1.9

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

golfrox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn lut 11, 2008 17:19
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Śl
Kontakt:

swap na 1.9

Post autor: golfrox » wt mar 31, 2009 23:41

witam, mam pytanko co do swapa 1.9 TDI do golfa mk1 a dokladniej chodzi o licznik, z tego co wiem to tam licznik byl sterowany juz tzw impulsem a ja mam predkosciomierz na linke, w takim wypadku bede musial zmieniac licznik ? np z golfa 4 ? czy jest jakies rozwiązanie ? jak z wskaznikiem paliwa ?



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » wt mar 31, 2009 23:58

golfrox, zależy od skrzyni bo podobno jak masz skrzynie z mk3 to tam da sie zamocować linke !!i wtedy pozostanie Ci tylko przerobić jakoś obrotomierz by dobrze pokazywał a tez podobno sie da......

Ja u siebie w mk2 włożyłem licznik z mk3, skrzynie mam z seata i tam nie dało sie przykręcić licznika bo to już ta nowsza jakie wychodziły w mk4 :) wszystko śmiga świetnie kwestia paru brakujących kabelków we wtyczce licznika :)

Przy liczniku z mk4 podobno 4a podgiąć pływak by dobrze pokazywał stan paliwa
z licznikiem z mk3 tego problemu nie ma a wierz mi ze da sie je ładnie zrobić np:
Obrazek



golfrox
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn lut 11, 2008 17:19
Lokalizacja: Katowice/Siemianowice Śl
Kontakt:

Post autor: golfrox » śr kwie 01, 2009 19:15

hmm.. no licznik całkiem spoko :) jak narazie zbieram fundusze i wiedze co i jak zeby pozniej przy pustym baku full nie pokazywał ;) hehe na wszelki wypadek przez pierwsze km bede woził banke paliwa w bagolu dla pewnosci ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości