Jaki wydech proponujecie do Golfa IV 1,8 20V

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Przemek131
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 14:08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Jaki wydech proponujecie do Golfa IV 1,8 20V

Post autor: Przemek131 » ndz lut 08, 2009 14:20

Witam, jestem nowy na forum VW.

Piszę do Was koledzy bo planuję zmianę mojego starego wydechu w VW Golfie 1,8 20V.

Poproszę was o propozycje tłumików końcowych, co zrobi z katem, czy jest sens go usuwa? Chodzi mi o to żeby to wszystko pięknie się zgrało i coś dodało do auta. Co myślicie o zmianie kolektora na barany?

Proszę o wasze porady, propozycje, ewentualnie o jakieś linki do poszczególnych części do wydechu.

Pozdrawiam was koledzy.



Awatar użytkownika
bastek016
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: sob maja 19, 2007 18:47
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: bastek016 » pn lut 09, 2009 20:31

wydech muśi być profi najepiej od początku Kolektor sportowy dedykowany , katalizator zamienić na przelotowy tłumik sportowy i końcowy komorowy przy takim setupie mysle że na + 10 koni możesz liczyc :)



Przemek131
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 14:08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: Przemek131 » pn lut 09, 2009 21:12

tak ale byłbym wdzięczny na jakiś namiar sklep albo na polecana firmę albo linki na jakaś stronę bo szukałem i jakoś ciężko coś konkretnego spotkać a słyszałem ze jest tak jak piszesz kompleksowo zrobić .
myślę tez o dolocie w sumie mogło by to nieźle pogoli tylko nie wiem w jaką firmę zainwestować bo wiesz można kasę stracić a efekt może by gorszy niż oryginalny parę przypadków widzialem u moich kumpli (głośno że po 5 kilosach chce sie z auta uciec)
myślałem o takim http://www.allegro.pl/item530012395_spo ... lf_iv.html tylko nic nie wiem o tej firmie czy może coś pod rozmiar zrobić większy przekrój rur itp . Proszę o porady na pewno macie jakichś faworytów .



Awatar użytkownika
bastek016
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: sob maja 19, 2007 18:47
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: bastek016 » śr lut 11, 2009 08:12

myśle że tłumik musisz kupić sportowy ale nie typu mugen tylko komorowy najlepiej jakiejś markowej firmy co do firmy JOM to nie wiem ale reszte części robi ok :) więc może warto najlepiej przejechac się gdzies samemu i kupić rórki , trzeba zmierzyć jaką masz teraz średnice wydechu i można się pokuśić o to żeby ją powiększyć kolektor to podstawa po jest to pierwsza sprawa na która napotykają się spaliny :) a wydech z dolotem może zrobić dosyć ciekawy efekt :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości