[MK3] Dolot z kwasówki + sportowa wkładka

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
kamilos33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: śr maja 28, 2008 11:55
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

[MK3] Dolot z kwasówki + sportowa wkładka

Post autor: kamilos33 » czw sty 29, 2009 20:46

Witam,
Panowie mam pytanie moze ktos robil cos takiego, mam ladne rurki cienkoscienne z kwasowki i chce wyspawac sobie pod moj silnik ADY rure dolotowa, mam zamiar wszystko wypolerowac srodek w miare mozliwosci i na zewnatrz (dla wygladu) do tego przepoleruje rowniez przeplywke(srodek) i tu moje pytanie czy polerowanie srodka przepustnicy przynosi efekty?
do tego bedzie sportowa wkladka filtra powietrza
z gory dzieki za odpowiedzi pozdraVWiam
Ostatnio zmieniony pn lut 02, 2009 13:17 przez kamilos33, łącznie zmieniany 1 raz.


WWW --> http://www.lokaauto.pl

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt sty 30, 2009 12:40

Każde poprawienie fabryki próba polepszenia przepływu powietrza przez układ ssący da jakiś efekt. Tylko, że zmieniając dolot pasowało by zmienić i wydech. Jedno idzie w parze z drugim.



Awatar użytkownika
kamilos33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: śr maja 28, 2008 11:55
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: kamilos33 » pn lut 02, 2009 13:16

jezeli chodzi o wydech, chce wywalic kata na poczatek i zwykla rure wspawac...

przyszedl mi do glowy jeszcze pomysl z rozwierceniem przepustnicy...? moze ktos robil cos takiego, mam gdzie wykonac tylko jak pozniej z ruchoma czescia czy bedzie trzeba miec rowniez taka o wiekszej srednicy czy rozwierca sie przed itd itp, dobrze byloby zobaczyc jakies fotki, z gory dzieki


WWW --> http://www.lokaauto.pl

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn lut 02, 2009 21:37

straty na fakturze kanału w stosunku do innych jakie się pojawiają są pomijalne. Polerowanie nic nie daje. Hamownia tego nie pokaże, najwyżej flowbench ale nie wiem nawet czy to. darujcie sobie, poleruj z zewnątrz dla wyglądu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości