MAGNETYZER

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » czw wrz 29, 2005 19:51

hmm ja kupilem jakies tanie za 50 to raczej kupa. ale juz maxstor to co innego. jzu wiele razy slyszalem ze t ospoko sprawa tylko to musi byc taki przelotowy co przez niego przeplywa ten gazik. przeciez testowali to wiele rtazy i zawsze sa dobre efekty. tylko za taki magnetyzer to od 300-500 cza wybulic. trzeba naprawde duzo jezdzic zeby sie oplacilo



fibolek

Post autor: fibolek » śr paź 12, 2005 23:04

Ja napiszę tak jeżeli mamy zmieniony cały wydech oraz system dolotowy to być może magnetyzery coś dadzą.Ale panowie nie zwykłe magnesiki tylko prawdziwe magnetyzery najlepiej neodymowe(nie takie z allegro) pozostaje tylko jeden poważny problem pole magnetyczne słyszałem nie wiem czy to prawda ale podobno szkodzi na elektronikę itp.po prostu magnetyzer to kolejny dodatek jak stożek strumienica z tym że u mnie stożek i zmieniona (splanowana)głowica oraz zmieniony wydech naprawdę coś dały.



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » pt paź 14, 2005 00:06

fibolek pisze:dodatek jak stożek strumienica z tym że u mnie stożek i zmieniona (splanowana)głowica oraz zmieniony wydech naprawdę coś dały.

tak napewno w 1.6 .... mozesz stawac obok mnie i ci pokaze ze nic to nie daje ;) a mam serie.



Awatar użytkownika
Yabol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob paź 01, 2005 09:57
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Yabol » pt paź 14, 2005 08:43

nie jestem za ani przeciw , mam passata 1,8 benzyna '89 chyba z 90 km( tak po za tym do sprzedania) , qpiony był z magnetyzerem maksor sport+9( http://www.maksor.pl/page.php?id=content/sport ) no i nie powiem nic o wrazeniach z jazdy bo nie miałem okazji jeździc tym samym samochodem bez magnetyzera, a wyciągac magnetyzer zeby sprawdzic jak jest bez to mi sie nie chce ) ale fakt faktem przy umiarkowanej jeździe na trasie (100-130km/h) pali 6, 6,5 litra


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/530ee4524423e5b5e10d8.jpg[/img]
Jak Pomógł kliknij pomógł ;] jak nie pomogł to pewnie spamował ;] :P

djset

Post autor: djset » wt lis 15, 2005 00:21

jak magnetyzery to tylko dobrej firmy. ja mam multimagi na przewod paliwa dwa i na powietrze dwa i efekt widac! ale aby wszystko bylo ok, to silnik musi byc w stanie bardzo dobrym, tzn filtry musza byc czyste, swiece dobre (w benzyniakach) i ogolnie silnik ma byc zadbany. a efekty widac po przejechaniu 1000km, czasami troche wiecej, troche mniej. tak czy siak POLECAM!



Awatar użytkownika
mg-maciek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: wt lis 15, 2005 08:21
Lokalizacja: Zdzieszowice
Kontakt:

magnetyzer domowej roboty - tańszy ale równie bezużyteczny

Post autor: mg-maciek » czw lis 17, 2005 10:01

Bez zauważalnych efektów - jedyny pozytyw z takiej samoróbki to to że jest znacznie tańszy jak ktoś chce spróbować to polecam ale gotowe to pomyłka
pozdro :okej:



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » czw lis 17, 2005 15:40

mg-maciek, wiesz ktos musi na czyms zarabiac :) trzeba tylko dobra gadke i wszystko sie wcisnie heh



Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » czw lis 17, 2005 16:57

magnetyzery to tylko chwyt reklamowy - maja wieksze dzialanie na psychike niż na silnik i tyle - polecam lekture artykułu pana Jacka Chojnackiego na temat tych "cudownych wynalazkow"
www.chojnacki.com.pl


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

Diwo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: wt lis 08, 2005 13:00
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: Diwo » pt lis 18, 2005 19:17

Ja mam założony w golfie 1.8 55kw
Moim zdanie to Lipa do kwadratu po przejechaniu zadnego spadku zuzycia paliwa
moc praktycznie taka sama nie testowalem go jeszcze na max pisza ze około 15%wiecej pociągnie
tak to niezda Egzaminu to NIE POLECAM nikomu szkoda nerwów i pieniędzy.

[ Dodano: Pią Lis 18, 2005 18:17 ]
Ja mam założony w golfie 1.8 55kw
Moim zdanie to Lipa do kwadratu po przejechaniu 1000km zadnego spadku zuzycia paliwa
moc praktycznie taka sama nie testowalem go jeszcze na max pisza ze około 15%wiecej pociągnie
tak to niezda Egzaminu to NIE POLECAM nikomu szkoda nerwów i pieniędzy.



wszebor1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt wrz 16, 2005 09:23
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: wszebor1 » wt lis 29, 2005 10:17

Witam,
Ja może trochę z innej beczki. Czy ktoś z was może wie ile pali na 100 przy ekonomicznej jeździe na 5-tym biegu w trasie Golf II 1.6 TD 44kW, silnik 1V? Bo przy założonych magnetyzerach z allegro, oraz jeździe aż do wyschnięcia baku, to po zalaniu 5 litrów zrobiłem 127 km, co daje jakieś 3,93litra na 100. Wie może ktoś, bo po kupnie samochodu nie mierzyłem spalania, ale dopiero po założeniu magnetyzerów.



Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » wt lis 29, 2005 19:42

wszebor1 pisze:Witam,
Ja może trochę z innej beczki. Czy ktoś z was może wie ile pali na 100 przy ekonomicznej jeździe na 5-tym biegu w trasie Golf II 1.6 TD 44kW, silnik 1V? Bo przy założonych magnetyzerach z allegro, oraz jeździe aż do wyschnięcia baku, to po zalaniu 5 litrów zrobiłem 127 km, co daje jakieś 3,93litra na 100. Wie może ktoś, bo po kupnie samochodu nie mierzyłem spalania, ale dopiero po założeniu magnetyzerów

co zdejmij je i sprawdz wtedy, jak bedzie wiecej to podaj aukcje zobaczymy



Awatar użytkownika
FosGate
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 04:53
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: FosGate » pn gru 05, 2005 23:45

lipaaaaaaaa........i tyle tylko powiem.....szkoda sianka :)


_______________________________
www.stylepoznan.com

wszebor1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt wrz 16, 2005 09:23
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: wszebor1 » śr gru 07, 2005 09:41

Kapibara pisze:
wszebor1 pisze:Witam,
co zdejmij je i sprawdz wtedy, jak bedzie wiecej to podaj aukcje zobaczymy
Nie chce mi się właśnie za bardzo ich zdejmować, a zresztą ostatnio nie robię dłuższych tras, więc dlatego pytam czy ktoś wie



GaNz

Post autor: GaNz » czw gru 08, 2005 00:59

Witam
Powiem tak
magnetyzery to typowa ściema.. producenci tego jakże super tjjjuningującego urządzonka poprostu zerują na naiwnej psychcie człowieka.. w rzeczywistości magnetyzer nie polepsza anie osiągów ani nie zmniejsza spalania. (jezeli tak by bylo producenci aut juz dawno by przejeli pałeczke i standardowo bylo by coś takiego..zamontowane) chodzi tutaj zdecydowanie o to.. hmm a moze nie tak.. inaczej... jest sobie Jasiu... Jasiu ma golfa ktory mu pali 10/100Km przy spokojnej jezdzie.. przypadkiem znalazł aukcje na allegro o nowym cudzie techniki ktore zrobi z jego golfika super szybkiego potwora przy czym obnizy spalanie !! Jasio odrazu zamawia.. . po kilku dniach odbiera.. leci do garazu montuje... i zaczyna sie test zuzycia paliwa na 100Km... jezdzi ledwo dotykając pedał gazu... bo chce zobaczyc ile najmniej teraz.. spali i jaki wynik okazalo sie ze teraz spalil 9,6litra na 100 zamias wcześniejszych 10.. i co cód magnetyzer dziala.. potem test mocy.. po tak wolnej i oszczędnej jezdzie .. odnosi faktycznie wrazenie ze jego samochodzik przyspiesza szybciej niz to robił wcześniej....... a tak naprwedo to wszystko Chu prawda.... ale cóz niestety czasami jesteśmy więźniami swojej własnej naiwności.. i wiary w to ze kiedyś bedzie lepiej...... takie jest moje zdanie... a wasze.... jak tam kto woli... Pozdrawiam
Aha i to samo tyczy sie od niedawna sprzedawanych na elegro tranzystorów ktore niby zwiekszają moc od 5 do 30KM ludzie gdzie wy macie oczy...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości