Weber IDF 45 + LPG = małe spalanie :D PROJEKT!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

PiCiA88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 17:12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: PiCiA88 » śr gru 24, 2008 17:39

TAZ, mowisz ze do weberów nie mozna spiac pod 1 kolektor.... tylko ze ostatnio na allegro widzialem jakis stary kolektor dolotowy do weberów z jakiejś alfy który wygladał prawie tak samo jak moj tylko że nie miał 5ciu otworów tylko tam sie wkaldalo płaski filter....


Jadąc z prędkością 250km\h
To co jest przed Tobą
Jest już przeszłością

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr gru 24, 2008 17:56

PiCiA88 pisze:TAZ, mowisz ze do weberów nie mozna spiac pod 1 kolektor.... tylko ze ostatnio na allegro widzialem jakis stary kolektor dolotowy do weberów z jakiejś alfy który wygladał prawie tak samo jak moj tylko że nie miał 5ciu otworów tylko tam sie wkaldalo płaski filter....
Piszesz teraz o nakładce z filtrami na gaźniki, a twój rysunek dokładnie pokazuje, że chcesz do jednego kolektora podpiąć dwa gaźniki z czterema przepustnicami. :bajer:



PiCiA88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 17:12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: PiCiA88 » czw gru 25, 2008 11:12

cos mi się zdaje że nie przekonam sie jak nie sprwdze sam :D... tak czy siak webery beda a blosa mam a pospawac taki kolektor to tez nie wielki problem... :D webery wsadze bez kolektora ustawie i potem ten "kolektor" zaloze... i zobaczymy :P pozatym zeby nie ograniczac za bardzo powierza zawsze moge wieksze te 4 przepustnice wsadzic jak gardziel bedzie 45 to przepustnice 60 wsadzic :) zeby nie ograniczac powietrza :) :bajer:


Jadąc z prędkością 250km\h
To co jest przed Tobą
Jest już przeszłością

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw gru 25, 2008 14:13

Teraz to dałeś chyba upust fantazji i to konkretnej. Nie wiesz o co biega, a kombinujesz. Jak masz czas na zabawy to rób, ale nie pisz na forum głupot jak Cię proszę.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw gru 25, 2008 15:30

PiCiA88 pisze: pozatym zeby nie ograniczac za bardzo powierza zawsze moge wieksze te 4 przepustnice wsadzic jak gardziel bedzie 45 to przepustnice 60 wsadzic :) zeby nie ograniczac powietrza :) :bajer:
własnie dlatgo nie chce tobie nic robic bo jestes mocno niereformowalny, co bs nie zrobil z przepustnicami i tak ograniczysz przeplyw dluoscia kanałów po to sie webery wklada zeb byl krotkie a t kombinujesz od du***py strony, jak chcesz tanio jezdzic kup sobie rower


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw gru 25, 2008 15:37

Wykonalny ten patent jest ale żeby to zagrało to trzeba zrobić podwójny kolektor ssący, w którym układ blosa będzie miał za nim jedną dużą przepustnicę. Słowami się tego nie da wyrazić a narysować ciężko. Tylko po co komu taka rzeźba. Lepiej kupić drugie auto i zrobić jedno ekonomiczne, a drugie mocne i mało ekonomiczne :grin: :grin:



PiCiA88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 17:12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: PiCiA88 » czw gru 25, 2008 18:32

wiesz mam bmw e46 2.oD i cabrio z 2.0 16v i Ci powiem ze wole robić kilometry moim poczciwym golfem niz napakowaną elektroniką Beta :D wiem ze zawsze bedzie mnie stac na to by raz na jakis czas nalac do golfa paliwa i poszalec... lecz bede to robil owiele rzadziej niż teraz a co najleprze to to z i w golfie i w bmw jest po 136Ps :D ale i tak golfik ma leprzego buta :D pierwsze auto na które harowałem 5miechów w NL w zakładzie gdzie Polacy nazywali to Auschwitz wiec to jest moje realizujące się marzenie... wiec nie dziwota że chce zrobić mu mocny silnik i do tego ekonomiczny lecz niestety jedno wyklucza drugie... mniej wiecej wiem TAZ, jak to ma wygladać to co mowisz postaram sie narysować projekt i go wkleje zeby sie upewnic :bigok:


Jadąc z prędkością 250km\h
To co jest przed Tobą
Jest już przeszłością

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości