Wydech w Golfie MK 2 1.3

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
RobertBRTC
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 01, 2008 21:04
Lokalizacja: Śląsk

Wydech w Golfie MK 2 1.3

Post autor: RobertBRTC » pn sie 04, 2008 00:34

Witam. To mój pierwszy post więc wszystkim "cześć" :pub:

Mam golfika II z silnikiem 1.3 na wtrysku i chciałbym zmienić układ wydechowy.
Chcę uzyskać ładny bass no i fajnie by było jak by kilka koni przygalopowało :hehe:

Budżetu na to dużego nie mam bo około 700 zł.
Czy z takim budżetem po prostu wymienić tłumik końcowy na jakiś sportowy typu wm sport, Czy da rade coś konkretniejszego zrobić ? Oczywiście mam te 700 na tłumik i robociznę.
Chciałbym wymienić więcej niż tylko końcowy tylko właśnie prosił bym o Wasze uwagi.

Dzięki i pozdrawiam

aha jeszcze dodam że jak narazie wydech to seria czyli katalizator, środkowy tłumik i końcowy. Kata raczej bym się nie chciał pozbywać no chyba że z tego są duże korzyści,zresztą czekam na porady.
Ostatnio zmieniony pn sie 04, 2008 00:38 przez RobertBRTC, łącznie zmieniany 1 raz.



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pn sie 04, 2008 00:54

RobertBRTC, jak chcesz to CI z Tatą zrobimy dowolnej średnicy wydech :) przywozisz auto i materiały i spawamy :D oczywiście palnikiem a jak to wychodzi mozesz zobaczyć w moim temacie ... obawiam sie jednak ze w benzin moze to być dość głośno przy dużej średnicy :/



Awatar użytkownika
RobertBRTC
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt sie 01, 2008 21:04
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: RobertBRTC » pn sie 04, 2008 01:08

To_mas pisze:RobertBRTC, jak chcesz to CI z Tatą zrobimy dowolnej średnicy wydech :) przywozisz auto i materiały i spawamy :D oczywiście palnikiem a jak to wychodzi mozesz zobaczyć w moim temacie ... obawiam sie jednak ze w benzin moze to być dość głośno przy dużej średnicy :/

dziękuje Ci za ofertę ale prosiłbym o odpowiedź na moje pytania :)



Awatar użytkownika
CSR_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sty 31, 2008 00:11
Lokalizacja: z turbo dziury (ELW)
Kontakt:

Post autor: CSR_GTI » pn sie 04, 2008 09:36

RobertBRTC panie wywal pan środkowy i wstaw rurke jak reszta wydechu... koncowy tez jakis tak jak piszesz zeby basowy był. Koni to w 1.3 szukać ze świeczką. Bass taki jak w 1.8 też nie bedzie bo to tylko 1.3... ale cos tam juz bedzie.

PS: jakbym miał 700zł to bym wolał zatankowac dobzre z kilka razy niż grzebać :helm: ale jakbys dozbierał do 1500zł mozna juz sie pokusic o swapa na 1.8 8v na gaźniku (na mono zaduzo dłubania).


18K4F inside... RWD car :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości