co mozna wystrugac z gti PB??

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » ndz lip 06, 2008 01:12

Borys , spawaczowi chodzilo raczej o rozwiazanie problemu
po czesci zgadzam sie z jego wypowiedzia bo zdarza sie ze osoby, ktore sie naprawde znaja i inni licza na ich pomoc(bo od tego jest to forum) czesto wysmiewaja temat i szydza z ludzi ktorzy pytaja.

co do fazy co bedzie z kr/pl/9a po zalozeniu digi, ja moge powiedziec ze kolega ma moze nie dokladnie ktrorys z tych silnikow ale podobny, blok 2.0 glowica od KR'a i uklad wtryskowy i sterowanie z g60 z mapa od GTO, skrzynia 2y i ogolnie jest to bardzo szybki samochod moc nie byla mierzona ale jest mocne


w sumie to zalozylem ten temat bo mialem pewien dylemat, ktory rozwiazalem w sposob taki ze kupilem PB po remoncie na wtryskach z mitshubischi zobaczymy co z tego bedze jak silnik zostanie upchniety do auta

[ Dodano: Nie Lip 06, 2008 01:31 ]
a i mam jeszcze pare pytan moze ktos mi pomoze


czy polosie i przeguby sa takie same w RP i PB ??

czym sie rozni wiazka elektryczna bo tego sie najbardziej obawiam ze nie poradze sobie z kabelkami, moze ktos wie ktore dokladnie przewody ze skrzynki trzeba wyjac i wlozyc od PB

tez sie zastanawiam czy alternator, rozrusznik i pompy paliwa sa takie same
Ostatnio zmieniony ndz lip 06, 2008 01:33 przez zajac, łącznie zmieniany 1 raz.


Moje mark 4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251704&start=0

NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY - SPRZEDAŻ
Pomoc prawna - ubezpieczenia
Ubezpieczenia PZU OC, AC, NNW, Pakiety - Tanio

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » ndz lip 06, 2008 10:02

zajac pisze:Borys , spawaczowi chodzilo raczej o rozwiazanie problemu
po czesci zgadzam sie z jego wypowiedzia bo zdarza sie ze osoby, ktore sie naprawde znaja i inni licza na ich pomoc(bo od tego jest to forum)

to ze znają to nie znaczy ze mają OBOWIĄZEK pomagac.



Awatar użytkownika
Matador
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 09:15
Lokalizacja: miasto fabrykantów

Post autor: Matador » ndz lip 06, 2008 12:07

Borys pisze:to ze znają to nie znaczy ze mają OBOWIĄZEK pomagac.
obowiązku nikt nie ma..
nie ma też obowiązku obecności na forum, jeśli ktoś nie chce pomagać - nie musi się pokazywać..
tyle, że niektórym forum służy w celach autoreklamy i podniesieniu poczucia własnej wartości i robi się niesympatytcznie..



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » ndz lip 06, 2008 17:14

Matador pisze:
Borys pisze:to ze znają to nie znaczy ze mają OBOWIĄZEK pomagac.
obowiązku nikt nie ma..
nie ma też obowiązku obecności na forum, jeśli ktoś nie chce pomagać - nie musi się pokazywać..
tyle, że niektórym forum służy w celach autoreklamy i podniesieniu poczucia własnej wartości i robi się niesympatytcznie..
Stary nie cisnieniuj sie tak. Forum jak sama nazwa wskazuje jest od tego aby sie wypowiadać. Jesli ktos ma ochote przy tym pomagać to dobrze, jeśli nie, to nie masz prawa zabronic mu przesiadywania tutaj i szydzenia z durnych pomysłow. Te pomysły pojawiają się zazwyczaj dlatego, że jeden z drugim baranem zadaje pytanie na ktore kilkakrotnie była udzielana odpowiedz na tym forum.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » ndz lip 06, 2008 21:13

Matador pisze:
Borys pisze:to ze znają to nie znaczy ze mają OBOWIĄZEK pomagac.
obowiązku nikt nie ma..
nie ma też obowiązku obecności na forum, jeśli ktoś nie chce pomagać - nie musi się pokazywać..
tyle, że niektórym forum służy w celach autoreklamy i podniesieniu poczucia własnej wartości i robi się niesympatytcznie..
NO TO JAK NIE MASZ NIC DO WNIESIENIA DO FORUM TO ZAMILCZ A NIE NABIJASZ POSTY



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz lip 06, 2008 22:38

spawacz pisze:O to cios poniżej pasa, a powoluje sie bo cie znam , tak samo jak ty mnie. Pomysl tylko skad...
jakbys znal to bys zadzwonil albo sie spytal...

[ Dodano: Nie Lip 06, 2008 22:40 ]
Matador pisze:
Borys pisze:to ze znają to nie znaczy ze mają OBOWIĄZEK pomagac.
obowiązku nikt nie ma..
nie ma też obowiązku obecności na forum, jeśli ktoś nie chce pomagać - nie musi się pokazywać..
tyle, że niektórym forum służy w celach autoreklamy i podniesieniu poczucia własnej wartości i robi się niesympatytcznie..
niesympatycznie sie zacznie jak bedzie warn za nabijanie postow...
forum jest dyskusyjne od zdobywania wiedzy to google jest... (to forumowe przedewszystkim)


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
Matador
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 09:15
Lokalizacja: miasto fabrykantów

Post autor: Matador » pn lip 07, 2008 07:10

bugalon pisze:Te pomysły pojawiają się zazwyczaj dlatego, że jeden z drugim baranem zadaje pytanie na ktore kilkakrotnie była udzielana odpowiedz na tym forum.
Ok. ja to rozumiem..
Tyle, że właśnie tego typu ton wypowiedzi i jemu podobne
evolution pisze:niesympatycznie sie zacznie jak bedzie warn za nabijanie postow...
Borys pisze:NO TO JAK NIE MASZ NIC DO WNIESIENIA DO FORUM TO ZAMILCZ A NIE NABIJASZ POSTY
powoduje ,że niektórzy odpuszczają sobie z napisaniem czegokolwiek..
i po co to straszenie? wygląda to jak sztuczne budowanie autorytetu, a myślę ,że wiedzy panom nie brakuje aby autorytet zachować bez takich metod..

moim zdaniem lepszym sposobem na pohamowanie "pytalskich" byłby chociażby link do wyczerpującego tematu ,w którym jest konkretnie: co , jak ,dlaczego tak ,a nie inaczej.. za ile i czemu tyle.. ale to tylko moje zdanie..
Ostatnio zmieniony pn lip 07, 2008 07:13 przez Matador, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pn lip 07, 2008 07:40

Matador pisze:moim zdaniem lepszym sposobem na pohamowanie "pytalskich" byłby chociażby link do wyczerpującego tematu ,w którym jest konkretnie: co , jak ,dlaczego tak ,a nie inaczej.. za ile i czemu tyle.. ale to tylko moje zdanie..
ależ ja z checią poczytamy co napisane w tym linku będzie, jesli masz takowy to proszę - wklej



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » pn lip 07, 2008 08:21

[quote="Matador] link do wyczerpującego tematu ,w którym jest konkretnie: co , jak ,dlaczego tak ,a nie inaczej.. za ile i czemu tyle.. ale to tylko moje zdanie..[/quote]

Ehh no widzisz, roznica miedzy świadomym użytkownikiem forum a pozostałą częścią trolli internetowych jest taka, że troll chce mieć podane wszystko na tacy do skorzystania a świadomy użytkownik poszuka w szukajce. Przy okazji poszukiwań natknie się na kilka innych ciekawych tematów co spowoduje że będzie zadawał mniej pytań bo dowie się czegos "przy okazji". Brak linków do "wyczerpujących tematów" jak to nazwałeś jest winą użytkowników a nie tych co im pomagają. Jeśli dostali pomoc, niech zbiorą wszystko do kupy i opiszą w jednym temacie. Nie robia tego bo im sie nie chce, do nich miej pretensje a nie do tych którzy swoją dobrą wolą pomogli im w rozwiązaniu problemu.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pn lip 07, 2008 09:49

trzeba by dodac ze swiadomi uzytkownicy sami znajda sobie niezbedne linki... :green_fuck: :green_fuck: :green_fuck:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
Semian
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 887
Rejestracja: pn gru 06, 2004 18:58
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Kontakt:

Post autor: Semian » wt lip 08, 2008 21:57

tak czytam co Wy piszecie i moje zdanie jest takie ze kolega Madator ma duzo racji w tym co pisze.Dziwnie bym sie czul jakby ktos z Was kolegow chodzi mi o osoby ktore sa zaglebione w tamecie przerobek silnikow vw(i nie tylko),nasmiewal sie ze mnie a raczej z braku mojej wiedzy,wydaje mi sie forum jest po to zeby sobie pomagac i oczywiscie nie isc od razu prosta droga i zakladac nowy temat ale na poczatku sprobowac poszukac info na wlasna reke a jak sie nie uda zalozyc temat ,ale wiadomo sa ludzie i ludzie.
aha czasami nie odzywam w waszych temat tylko dlatego ze boje sie ze ktos mnie skrytykuje i zacznie szydzic i wydaje mi sie ze nie takie zadzownie nie powinno byc miejscu tataj...


projekt jetta coupe 2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3286710#3286710

Zablokowany

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości