CHIP TUNING 2E - czy ktos zan lub korzysta z teakigo chipa?

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Artur Gaska
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lis 28, 2006 18:03
Lokalizacja: Nasielsk

CHIP TUNING 2E - czy ktos zan lub korzysta z teakigo chipa?

Post autor: Artur Gaska » czw sty 18, 2007 22:13

Witam wszystkich chce poprawic troche osiagi swojego autka. Czy ktoś ma takiego chipa lub słyszał cos o nim? link do chipa: http://www.allegro.pl/item157950304_chi ... wagen.html

Czy warto zinwestowac kase w cos takiego? Moze ktos poleci mi kogos z Warszawy lub okolic kto zamuje sie pisaniem podkeconych programow za rozsadna kase...



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw sty 18, 2007 22:59

Artur Gaska, powtórzę pytanie sprzed miesiąca - ile cenisz za auto?


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Artur Gaska
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lis 28, 2006 18:03
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Artur Gaska » pt sty 19, 2007 00:55

Przykro mi ale autko narazie nie jest na sprzedaz. Zainwestowalem juz w nie troche kasy! na dniach bedzie xenon i podgrzewane fotele, felgi aluminiowe juz wypolerowałem:) niestety nikt mi nie zaplaci za wszystkie rzeczy ktore zrobilem! Moze kiedys nastanie czasz rozstania? wtedy mozemy porozmawiać... chyba ze twoja oferta bedzie naprawde dobra!!!



Awatar użytkownika
kkk13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 23:17
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: kkk13 » pt sty 19, 2007 15:35

djtom pisze:Artur Gaska, powtórzę pytanie sprzed miesiąca - ile cenisz za auto?
Djtom, kolega ma ładnego 20 Jahre faktycznie, ale to jest chyba 8v, a Ty piszesz wyraźnie że szukasz ABFa?? Spóźniłes się parenaście dni, miałem ładnego ABFa w 20JAhre, ale sprzedałem go niestety.. );



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pt sty 19, 2007 18:52

ładnego 8v nie odrzucam ;)


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Artur Gaska
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lis 28, 2006 18:03
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Artur Gaska » sob sty 20, 2007 00:10

Wiec czekam na twoja propozycje djtom



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob sty 20, 2007 00:27

kolega jakiś czas temu oglądał Twojego mk3 w Staroźrebach - proponuję 500 PLN więcej niz 20.jahre w benzynie na allegro. Takie życie.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Artur Gaska
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lis 28, 2006 18:03
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Artur Gaska » sob sty 20, 2007 02:41

djtom pisze:kolega jakiś czas temu oglądał Twojego mk3 w Staroźrebach - proponuję 500 PLN więcej niz 20.jahre w benzynie na allegro. Takie życie.
Oj to chyba twoj kolego ogladal nie moje auto!!! A jaka jest cena wdług ciebie 20jhare na allegro?

[ Dodano: 20 Sty 2007 01:42 ]
djtom pisze:kolega jakiś czas temu oglądał Twojego mk3 w Staroźrebach - proponuję 500 PLN więcej niz 20.jahre w benzynie na allegro. Takie życie.
Sorki za pomylke- 20jahre



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob sty 20, 2007 13:25

a no to może nie Twojego, choć twierdził że też na WND i opis pasował do Twojego, moze jednak auto było nie to ;) Popatrz po ile stoją na allegro 20 Jahre, mniej więcej taką cenę proponuję jako wyjściową. Albo weź się porządnie zastanów, pogadaj ze znajomymi, podejmij męską decyzję, zaproponuj konkretną cenę a wtedy przyjadę i obejrzę dokładnie auto :bigok:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Artur Gaska
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lis 28, 2006 18:03
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Artur Gaska » sob sty 20, 2007 14:53

Mysle ze powinienes sprawdzic ceny 20jahre na www.ebay.de wez rowniez pod uwage ze auto mialo jednego wlasciciela i ma udokumentowany przebieg obecnie 145tys. To co ja zrobilem: lampy przod, kompletny wydech z nierdzewki do firmy M-TECH, silowniki maski chrom, klamki drzwi chrom, CD Pioneer DEH-P7800MP(seryjne tez jest),swiezo wypolerowane felgi aluminiowe, komplet koł zimowych (nowe opony). Pewnie jeszcze cos by sie znalazlo... Ps. musisz zobaczyc auto zeby je wycenic!!! a nie wyciagac srednia cene gieldowa!



Awatar użytkownika
kkk13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 23:17
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: kkk13 » pn sty 22, 2007 00:03

Artur Gaska pisze:Mysle ze powinienes sprawdzic ceny 20jahre na www.ebay.de wez rowniez pod uwage ze auto mialo jednego wlasciciela i ma udokumentowany przebieg obecnie 145tys. To co ja zrobilem: lampy przod, kompletny wydech z nierdzewki do firmy M-TECH, silowniki maski chrom, klamki drzwi chrom, CD Pioneer DEH-P7800MP(seryjne tez jest),swiezo wypolerowane felgi aluminiowe, komplet koł zimowych (nowe opony). Pewnie jeszcze cos by sie znalazlo... Ps. musisz zobaczyc auto zeby je wycenic!!! a nie wyciagac srednia cene gieldowa!
Popieram kolege, nie możemy zaniżać wartości Naszych 20 Jahre które są przecież wyjątkowymi GTI, bo później nieuzasadnione pretensje się rodzą typu 'a na allegro przecież jest o tyle i tyle taniej..' ;) Tak w ogóle to robimy juz mały OT..
Co do tematu, raczej strojenie indywidualne softu jest wskazane..
Pozdrawiam serdecznie



Elwis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: czw sie 24, 2006 10:45
Lokalizacja: Tarczyn , Warszawa
Kontakt:

Post autor: Elwis » czw sty 25, 2007 10:32

Artur Gaska, wiem ze jeżeli chodziło o ropniaka to wiem ze od tego kolesia działa ten chipsik.
natomiast jezeli chodzi o benzyne to niewiem, choc sam mam ochote spróbować.
Najpierw tylko hce pojechać na chamownie i zobaczyć ile zostało tych kucyków...
I jak trafi mi sięwolna kaska to zainwestuje i opisze wszytko tylko nie wiem kiedy to nastąpi.

[ Dodano: 25 Sty 2007 09:35 ]
i proposnuje ci założenie małej historyjki o autku bo wydaje mi się zę bedziesz troszeczke go jeszcze upiększać


Mój GTI http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=644984#644984



[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/178429.html][img]http://images.spritmonitor.de/178429_3.png[/img][/url]

Awatar użytkownika
Artur Gaska
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: wt lis 28, 2006 18:03
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Artur Gaska » pt sty 26, 2007 21:56

Ja tez chyba narazie bede musiał sie wstrzymac do wiosny z tym zakupem poniewaz, teraz nie bedzie senu tego zakładac. Wiem ze ten koles ma sporo pozytywnych opinni odnosnie chipow ktore sprzedaje, ale wolałbym miec jakas podpore empiryczna. Co do historii auta to postaram sie zrobic cos jak bede mial wolny czas. Narazie musze dokonczyc modyfikacje ktore zaczelem. Pozniej zrobie fotki i opisze wszystko.



Awatar użytkownika
sfaragdas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 12, 2008 22:29
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: sfaragdas » wt cze 17, 2008 01:11

i co testowal to ktos w koncu ?? pozdro


felgi 15" http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2881437#2881437
VW Passata B4 kombi GT
http://marek.cmsk.net/Marek_Piotrow/Moje_albumy/strony/Passat_by_Blitz.html
tel. 512115616
Subaru Impreza 2.5 RS Coupe ;-)
http://marek.cmsk.net/Marek_Piotrow/Moje_albumy/strony/Subaru_by_Blitz.html

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości