[mk3]swap

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
bastek016
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: sob maja 19, 2007 18:47
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

[mk3]swap

Post autor: bastek016 » pn mar 17, 2008 21:04

witam mam pytanko co będzie potrzebne do swapu z 1.6 benzyna 75 koni na Vr6 może już taki temat był ale chce wiedzieć dokładnie poskładać to w całośc itp
na tej aukcji znalazłem
http://moto.allegro.pl/item324164525_sw ... anio_.html

w skład zestawu wchodzi:
-silnik
-skrzynia
-poduszki(komplet)
-chłodnica
-wzmocnienie czołowe z wentylatorami
-pompa wody
-alternator
-rozrusznik
-pompa wspomy
-wiazka el. z bezpiecznikami
-trawers
-przednia belka
-półosie
-przepłwomierz
-obudowa filtra powietrza
czy to jest napewno wszystko ??:)
wiem że musze wywalić też tylną belkę wsadzić tarcze do tył :) , zawieszenie ma być -60/-40 i hamulce bym tak samo swapował :) prosze o porady itp :)



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » wt mar 18, 2008 08:50

Najlepiej to kupić VRa po dzwonie w tył.



Awatar użytkownika
BlackAcid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 17, 2008 15:06
Lokalizacja: Małkinia
Kontakt:

Post autor: BlackAcid » wt mar 18, 2008 10:36

witam, ja mam podobny problem. mam 2.0GTI ADY i chce wsadzic do niego motor vr6. wiem ze zawieszenie polosie hamulce itd zostaja bez zmian gdyz sa takie same jak w vr6. nurtuje mnie jednak problem wiazki elektrycznej silnika, co bedzie mi potrzebne oprocz komputera?? wiazka z silnika ADY na smietnik? prosze o jakies konkretne odpowiedzi lub linki do stron w ktorych mozna zaczerpnac tresciwych informacji. pozdro!!



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » wt mar 18, 2008 11:49

Komputer, wiązka, skrzynia, pompa paliwa, zegary, puszka od immo, linki do skrzyni biegów z całym mechanizmem, pedały, pompki hydrauliczne do sprzęgła obydwie, puszka filtra powietrza razem z mocowaniem i wszystkie węże dolotowe. Do tego cały układ zapłonowy (zalezy czy na aparaty silnik czy bez). Do tego wózek (trawers) przednia belka i komplet wentylatorów z chłodnicą. Wszystkie węże wodne i olejowe muszą byc w komplecie, zeby potem nic nie ciąć. Najlepiej do tego załatwic jeszcze wiązkę do osprzętu silnika (czujniki, wentylatory chlodnicy itd). Zakładam, że swap jest w komplecie z łapami i rozrusznikiem, bo jeśli nie, to to też trzeba będzie dokupić.

Jak czegoś nie zapomnialem to powinno byc wszystko, no i taki swap zaczałbym od hamulców.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości