Turbo w 2E

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
szparak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: czw lut 03, 2005 14:27
Lokalizacja: SIERPC
Kontakt:

Post autor: szparak » pt sty 11, 2008 11:00

[QT]Devil, no słyszałem, że do ABFa prawie wszystko pasuje, skrzynkę na razie bym zostawił, ale nie wiem jak tam z wiązką elektryczną. Sprawdzałem w ETKA i troszkę się różni i nie wiem czy to ogarnę... Ktoś ostatnio proponował mi zakupić samą głowicę z kolektorami i wtryskami i założyć na blok od 2E bo wszystko pasuje, ale jakoś za tym nie jestem, w sumie i tak osprzęd by został z 2E, ale nei wiem co z przepływką i kompem, czy dałoby rade to przestroić pod ABFa :(. Dziś jadę do Łodzi i w Głownie podjadę bo koleś ma na sprzedanie ABFa z kolektorami, rurą od przepustnicy i można się z nim dogadać odnośnie ceny, ale nie wiem dokładnie co i jak. Niby mam mechanika co to podłączy razem ze mną, ale najgorsza to elektryka. Masz może jakiś pomysł ?


Obecnie:
MK1 GTI '79
MK3 VR6 Syncro


Było:
MK3 GTI 2E,
MK3 VR6 Syncro, VR6 Syncro by szparak
MK4 ARL+,
MK5 GTI DSG
MK3 ABF 20 Jahre
MK5 GTI DSG
MK3 20 Jahre
MK4 GTI
MK1 Cabrio '89
MK2 Rallye Golf '89 Rallye Golf G60 by szparak

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt sty 11, 2008 15:12

szparak pisze:Ktoś ostatnio proponował mi zakupić samą głowicę z kolektorami i wtryskami i założyć na blok od 2E bo wszystko pasuje
tloki do zmiany... podstrawowo...


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » pt sty 11, 2008 18:19

Szczerze to nie bede sie rozpisywal na ogolnym bo zaraz mnie ktos zjedzie ze mu kase zabieram :P Ale jezeli masz mechanika ikupisz komplet na swapa to banał naprawde.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości