Pomocy z dopasowaniem głowicy!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Adi-Rally
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn cze 13, 2005 14:56
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Pomocy z dopasowaniem głowicy!!!

Post autor: Adi-Rally » wt lip 12, 2005 21:52

Mam pytanko ukerciłem wałek rozrządu w mk I, niewiem czy pasuje do tego silnkia głowica z wałkiem z mk II bo mam okazje kupic no chyba ze Ktas dysponuje takimi czesciami i chce sie pozbyc .... Kontakt do Mnie Adi.szybki@vp.pl GG 7554787 Dzieki Pozdro
Kurcze ale zawias ja mam mkI 1,6 GTi a ten co moge kupic głowice to a mk II 1,8 GTi a niewiem czy te głowice sie czyms róznią Dzieki Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Pomocy z dopasowaniem głowicy!!!

Post autor: Borys » śr lip 13, 2005 07:54

Adi-Rally pisze:Mam pytanko ukerciłem wałek rozrządu w mk I, niewiem czy pasuje do tego silnkia głowica z wałkiem z mk II bo mam okazje kupic no chyba ze Ktas dysponuje takimi czesciami i chce sie pozbyc .... Kontakt do Mnie Adi.szybki@vp.pl GG 7554787 Dzieki Pozdro
Kurcze ale zawias ja mam mkI 1,6 GTi a ten co moge kupic głowice to a mk II 1,8 GTi a niewiem czy te głowice sie czyms róznią Dzieki Pozdrawiam
głowica od MKI 1.6 GTi jest zupełnie płaska a w MKII ma juz komore

Obrazek


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
Adi-Rally
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn cze 13, 2005 14:56
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Adi-Rally » śr lip 13, 2005 18:08

Hmhmhm to czyli nie moge jej wsadzic do mojego golfika a wałek rozrządu sie czyms ruzni bo to w sumie głuwnie o ten wałek sie rozchadzi ( chadzi o skok wałka) i wymiary???



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » czw lip 14, 2005 08:19

Adi-Rally pisze:Hmhmhm to czyli nie moge jej wsadzic do mojego golfika a wałek rozrządu sie czyms ruzni bo to w sumie głuwnie o ten wałek sie rozchadzi ( chadzi o skok wałka) i wymiary???
teoretycznie powinien podejsc, cza by jakiego testa zrobic.


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
Adi-Rally
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn cze 13, 2005 14:56
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Adi-Rally » czw lip 14, 2005 15:11

Spoko to ja zrobie tego testa :):):) i dam znac co z tego wyszło he Dzieki



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości