cisnienie oleju . . .

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

cisnienie oleju . . .

Post autor: CIENKII » pt sie 24, 2007 23:42

witam wszystkich . .. mam problema . . . stojac np na swiatlach obroty mam troche nizsze niz powinny byc ale chodzi rowno . . .w oleju jest troche benzyny . . . strojac ,,mryga'' kontrolka od cisnienia oleju . . . moze to byc przez to silnik był dosc goracy bo troche dostal w dupe . . . czy lej jest zbyt zadki przez ta benzyne . . silnik 1.3 skoda favorit . . . dzis odebralem prawko i musialem poszalec troszQQ. . teraz załuje :helm:



[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » sob sie 25, 2007 00:35

Podam jedną z możliwości ta akutat mnie spotkała. Też przekatowałem samochód ale po drodze do domu zaczeła mi migać kontrolka oleju a pochwili świeciła cały czas i piszczało :/ Diagnoza opiłki panewek spadły do miski i w momencie katowania pompa tłoczyła szybko i duże ilości oleju i się przytkała. Nie życze ci tego ale to jest możliwe.



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Post autor: CIENKII » sob sie 25, 2007 00:40

i co remont silnika ?? stary mnie zaje.... :green_fuck: u mnie ta kontrolka tylko na niskich obrotach jak stoi ,,mryga'' jak by jakas zwara była . . a jak minimalnie nawet gazu dodam to jest dobrze . . samochod jedzie yak jechal . . mysle ze to przez bene w oleju bo mialem dziurawa membranke przy pompce paliwa . . . i olej nie dosc ze gorąąący jak cholera to jeszcze rozrzedzony i slabe smarowanie . . . i moze dlatego ;/ tez go przekatowalem . . . i to dobrzeeee

[ Dodano: 25 Sie 2007 00:43 ]
aha a yaki koszt naprawy był ??;> bo chyba bede usial wziasc pozyczke tatusiowi ;/ :panna:



[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » sob sie 25, 2007 00:46

To tak samo miałem na wolnych świeciła tak do 1500rpm póżniej gasła. Może ktoś jeszcze się wypowie, ja kupiłem drugi silnik ;P Dobra bena w oleju swoją drogą pozatym bena szybko paruje. Aha jak rano palisz fure to ile razy mignie ci kontrolka oleju? zaraz po zapaleniu gaśnie czy kilka razy mignie?



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Post autor: CIENKII » sob sie 25, 2007 00:50

dzis o 12 odebralem prawko :D po poludniu namowilem ojca zeby dał ,,pojeździc'' i ,,chyba '' nic nie mrygalo albo nie widzialem . . . moze youtro pojde po auto do garazu to bede widzial . . . u mnie gasnie nawet jak podwyzsze najmniej jak da rade gazu dotknąc . .. a ma ok 700 obr a powiniem miec ok900 . . . nie pamietam zeby takie cos mialo kiedys miejsce . . youtro zobacze jak sie swieci to zwale na bene w oleju :green_fuck: :green_fuck: ze slabe smarowanie miał silnick i ,,przytarł sie :D



[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » sob sie 25, 2007 00:58

Powodzenia :P



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » sob sie 25, 2007 12:26

Też tak miałem. Wymiana panewek + wymiana pompy oleju rozwiązała problem.


=-Pinhead-=

Cosar 33GT

Post autor: Cosar 33GT » sob sie 25, 2007 22:05

Eeee.. najpierw to zwal wine na czujnik ciśnienia oleju :P ...ze sie zurzył :bigok:



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Post autor: CIENKII » ndz sie 26, 2007 00:10

dzis przychodze do garazu :D patrze olej , woda w normie . . . czyli uszczelka cała ... odpalam i TAAAAAAKI WIEEEEEELKI BANAN NA MORDZIEEEEEE :bum: wrzucilem tube wzmachol ... i mowie bede jeździl powoli we wtore neFF olej filtr oleju i ta *#cenzura#* membrana przez ktora sie paliwo dostawalo do oleju . . . ale mi chlopaki stracha narobilscie :D ale i tak dzis go przekatowalem :D:D:D



Cosar 33GT

Post autor: Cosar 33GT » ndz sie 26, 2007 09:59

cienki500 pisze:i mowie bede jeździl powoli
cienki500 pisze:ale i tak dzis go przekatowalem
w sumie masz szczescie ze masz:
cienki500 pisze:skoda favorit
bo jakbys miał golfa to bym to inaczej skomentował...
PS: jak wczesniej ta skoda była jezdzona powoli to takie ostre katowanie ją moze troche odmuli.. i przy okazji wy$%$#*#cenzura#* jakaś uszczelka :satan:



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Post autor: CIENKII » ndz sie 26, 2007 17:25

była jezdzona powoli bo do 3 tys max i ojciec bieg zmienia . . . a ja dusze do 6 . . wszystko wporzadQQ tyle ze woda mi sie w zbiorniczQQ podnisola ;/ ciekaw jestem co teraz . . uszczelka :D:D:D



[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » ndz sie 26, 2007 17:39

Cosar, cienki ja podałem tylko najgorszą opcje, dobrze ze tak sie skonczyło. Aha cienki mając motor 1.3 bardzo szybko go zajedziesz :)



Cosar 33GT

Post autor: Cosar 33GT » ndz sie 26, 2007 18:18

Juz prawie zajechał :satan: ...ale jak nieroz**dolisz to sie nienauczysz



[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » ndz sie 26, 2007 18:21

Święte słowa :D



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości