polo 6n od 0-100 kmh

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

onedolar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 19, 2007 16:55
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

polo 6n od 0-100 kmh

Post autor: onedolar » pt cze 29, 2007 22:50

witam wszystkich posiadam polo 6n 1.4 8v 1998 rok 180 tys przebiegu otóż sprawa wyglada następująco auto sprowadziłem z francji w styczniu i podejrzewam że było coś robione z silnikiem, wielu moich znajomych jechało moja polówką i mówia że jak na ta moc to się całkiem zbiera. nie długo czekając sprawdziłem osiągi i wychodzi od 0-100 kmh w 12,2 sekundy a teoretycznie ma ona 60 ps i nie wiem czy to normalne ale ustawiłem sie z kumplem ( seat toledo sedan 2001r 1.9 tdi 90 ps) i do prędkości ok 110 kmh byłem przed nim na długośc samochodu. pytanie brzmi co mogło zostać zrobione i ile mocy tak naprawde przybyło ??



Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » pn lip 02, 2007 22:14

Tez mam taką Polówkę i myślę że nic u Ciebie nie było robione. Te Polówki słyną z dość krótkich skrzyń dlatego masz wrażenie że bardzo szybko przyspiesza. W sumie to jest auto mojej żonki i jak do niego wsiądę to dziwnie szybko przyspiesza (na codzień jeżdżę MK4 1,6) i jak dla mnie to mogę zmieniać biegi 1-3-5i dobrze idzie a co jak zacznę normalnie rakieta :)


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości