Wydech!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » sob maja 07, 2005 22:04

blaade z zamocowaniem to podstawa by spaliny nie lecialy ci do bagaznika czytaj wylatywaly w 100% poza zderzak reszta to juz wg gustu. nie wiem jak golfy sa uszczelnione od dolu ale w kancie mialem taki problem i czeba bylo poprawic

montuj i nagrywaj :) a z katem zaluz mugena zalukaj jak glosnosc ci odpowiada jak za cicho laduj strumionke :P


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: blaade » sob maja 07, 2005 23:21

prozak pisze:montuj i nagrywaj :) a z katem zaluz mugena zalukaj jak glosnosc ci odpowiada jak za cicho laduj strumionke :P
Hehe i tak zrobię jak mówisz.Ale strumionki nie będę dawał tylko zwykłą rurę bo narazie są za drogie dla mnie (po 120 zeta :crazy: ).
Co do głośności to powiem Wam, że dziś wywaliłem tłumik końcowy bo rozwalił mi się doszczętnie i do poniedziałku będę zasuwał z samym środkowym :helm: I co ciekawe głośność zwiększyła się tak nieznacznie że nikt napewno by się nie zorientował że jeżdźę bez tłumika końcowego :bigok:
p.s. Mam nadzieję, że nic sobie nie załatwię jeżdźąc bez tłumika końcowego przez 2 dni...
Pozdro!



lunx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 24, 2004 18:58

Post autor: lunx » ndz maja 08, 2005 20:20

Jechałem ostatnio trasą i licznik się zawiesił przy 178km/h co prawda z górki przeszło ponad 180 no ale bez górki jakoś nie chciał przyspieszyć czy jak zamontuje
taki tłumiczek
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=49558265

i taką strumionke (pytanie do prozaka gdzie ja najlepiej zamontować)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=49979507

pokonam bariere 180km/h :bigok:

samochód to Golf III 1.8 (zagazowany :crazy: )

No chyba że znajdę coś lepszego za góra 350 zł ???? w co wątpię



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » pn maja 09, 2005 20:09

do regulowanych nie jestem przekonany a strumionka gitowa

czy vmax wzrosnie to nie moge obiecac, auto napewno bedzie bardziej dynamiczne ale po kiego ci jechac wiecej niz 180??


kto hamuje ten przegrywa

lunx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 24, 2004 18:58

Post autor: lunx » pn maja 09, 2005 21:01

Dzienki jeszce jedno wmontowac ja zamias kata ???
Mam zamiar montować ją zamiast kata bo stary mi sie niestety rozleciał czy kupić nowy kat i strumiennice wmontowac zamiast tego tłumika za katem??? :kac:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » wt maja 10, 2005 00:20

srodkowy jest podobno przelotowy wiec teoretycznie bardziej oplacilo by sie zamiast kata ktos juz tak zrobil efekty podobno miodne :)


kto hamuje ten przegrywa

lunx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 24, 2004 18:58

Post autor: lunx » wt maja 10, 2005 12:59

Wielkie dzienki !!! i tak zrobie zamontuje ją zamiast kata i tak sie już rozleciał więc co mi szkodzi :bigok:



Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » śr maja 11, 2005 16:47

ja mam takie pytanie bo padl mi tlumik srodkowy a i chcialem wymienic koncowy wiec wymienie juz wszystkie. tylko teraz pytanie czy wymieniac srodkowy czy wstawic tam rure?? nie mam kata tylko normalny tlumik. na gieldzie w myslowicach widzialem ladnego mugena polerowanego za 220zl i wyglada on ladniej niz ten z allegro ale nie wiem z jakiej jest firmy, bede sie musial spytac :) nie zalezy mi na wzroscie mocy tylko na ladnym mruczeniu i zeby nie pogorszyc parametrow.


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw maja 12, 2005 01:08

deacon polecil bym ci raczej srodkowy bosal (bedzie na dlugie lata) oraz KM ala mugen jako koncowy (KM bo sprawdzony i wytrzyma dluzsze lata ;) ) bedzie delikatnie mruczal i bez wielkich kombinacji montazowych


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » czw maja 12, 2005 10:27



STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw maja 12, 2005 12:25

kupujecie kupujecie a ja filmikow nie widze :D ja sie z praca licencjacka mecze potem remont w domu polaczony ze zmiana centralnego :panna: kurde kiedy ja trafie do mojego warsztatu majstrowac przy mojej perelce??


kto hamuje ten przegrywa

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » czw maja 12, 2005 12:32

tak tylko ile taki bosal srodkowy kosztuje??? i musze zobaczyc tego mugena na gieldzie bo na prawde byl ladniejszy od tego z allegro :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw maja 12, 2005 16:12

ja qmpel wruci zapytam sie go ile dal za srodkowy bosala ja nie wiem ile do golfiacza stoi bo nie mam zamiaru montowac srodkowego.

co do mugena licz sie z tym ze stal bedzie inna tu masz kwasowke a na gieldzie sluchac tych pajacow z czego to jest to nie radze


kto hamuje ten przegrywa

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » czw maja 12, 2005 18:51

no spytaj :) a co mi da jak wstawie sama rure?? glosniej bedzie?? ten z gieldy tez jes z kwasowki a facet ma normalny warsztat gdzie sprzedaje i montuje tlumiki. ale tak jak mowielm musze sie dowiedziec dokladnie i wtedy napisze co i jak :)


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości