Tłumik sportowy do Golfa 3

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » sob maja 07, 2005 22:51

No to chyba proste ze jak miałes kompletny układ to slyszales radio,bo to spora roznica jak sie nie ma zadnego tlumika pod autem tylko jeden koncowy :grin: rdza napewno jest tyle ze jej nie widać bo wiadomo ze tłumik sie czysci(tam gdzie go widać :hmm: ).Byc moze masz racje ze jest dobry-ja nie przecze.Tyle ze w tym samochodzie narazony był na ekstremalne warunki jezlei byl tylko jeden tlumik i byc moze to przyczynilo sie to jego szybdszego rozpadu... :hmm: W kazdym razie jak teraz bedzie kupował to albo Ultera albo tego Lorbi bo mnie zaciekawił :food:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » sob maja 07, 2005 22:55

przelotowy mialem na mysli strumionke + koncowy mugen
juz rok lezy zdemontowany i widze go calego lacznie srodek nie ma rdzy nic nie lata w nim itd


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » pn maja 09, 2005 12:57

Dziwi mnie ze sie rozpadl po tak krotkim czasie. Moj kumpel jezdzi juz grubo ponad 4 lata na najtanszym pojedynczym tlumiku KMa i jemu sie nie rozpadl, nie przepalil, a w nim przeciez tylko koncowka jest ze stali nierdzewnej. Mugen nie wyobrazam sobie zeby sie rozpadl, poza tym jest na niego dozywotnia gwarancja, wiec o czyms to chyba swiadczy. Wezme chyba ten z lekko skosna koncowka, juz postanowilem. Calyczas tylko nie moge sie zdecydowac co do tej strumionki. Czy jak walne ja zamiast tlumika srodkowego to nie bedzie mnie slychac z 200m?


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » pn maja 09, 2005 13:00

Prozak, a czemu w sumie zdemontowales strumionke i mugena? Bylo za glosno czy co?


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » pn maja 09, 2005 15:05

Juz wiem czemu, bo zmieniles furke na golfiacza:) Zamiast sie uczyc, przeczytalem calego posta pt "wydech". Jest problem ze strumionka stozkowa (naddzwiekowa). Anzys nie ma jej i na allegro jest tylko 1 za 120zl, takze prawie 2 razy drozsza niz chodzily normalnie.


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: blaade » pn maja 09, 2005 17:27

demon3 pisze:Jest problem ze strumionka stozkowa (naddzwiekowa). Anzys nie ma jej i na allegro jest tylko 1 za 120zl, takze prawie 2 razy drozsza niz chodzily normalnie.
No i dlatego ja wstrzymuję się z instalką tej strumionki na miesiąc czerwiec :helm:



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » wt maja 10, 2005 09:05

Pisalem do Weglarskiego i on tez polecil w moim przypadku strumionke stozkowa, tylko ze u niego kosztuje ona 205zl (lacznie z przesylka), czyli duzo wiecej niz na allegro. Wiecie cos na jej temat? Warto dolozyc i kupic ja, czy kupic taka http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=49741087 ??


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » wt maja 10, 2005 12:15

w ktore miejsce kazal ci ja zamontowac?? kat czy srodek

ten link to chyba tez naddzwiekowa ale zdjecie od srodka jest niewyrazne i wyglada jak by nie bylo "pogrubienia" tak jak sa srednice od zewnatrz widoczne.

jesli mial bym kase wolal bym strumionke od weglarskiego w sumie nie wiem czym sie rozni ale jednak wybral bym ja :)


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » wt maja 10, 2005 17:15

Pisal zebym wrzucil w miejsce tlumika srodkowego tak jak Ty mi radziles i zrobie tak na pewno, tylko musze sie zdecydowac na ktoras strumionke. Czekam az mi Weglarski odpisze. Prosilem go zeby mi napisal czym sie rozni ta jego od tej z allegro poza cena :-)


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » czw maja 12, 2005 10:28

Weglarski pisal ze ta z allegro to dobra oferta i zebym z niej skorzystal. Kupilem wiec ta strumionke http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49741087


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw maja 12, 2005 12:21

tylko sie nie chwal bo cie wygwizdaja koledzy z forum bo dla nich opinia weglarskiego nie jest nic warta :panna: :rotfl: coz sa ludzie i "ludzie"


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » czw maja 12, 2005 12:48

Z tego co sie orientuje to bardzo dobry fachowiec jest.


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw maja 12, 2005 16:09

dobry?? heh to zbyt malo powiedziane robi naprawde profesjonalny sprzet

ale wiesz tu panuje opinia ze jak cos kosztuje 100zl to nadaje sie to na wiejski tuning. ludki potrafia tylko zaproponowac uklady wydechowe za 1000zl i wyzej ktore zawieraja uklady szczelinowe czyli... strumionki heh i tyle to wiedza o tym co proponuja :rotfl:


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » sob maja 14, 2005 11:17

No no, brecht :-)


STOP dziurom na drogach!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości