ELEKTRYCZNE TURBO W MK2 1.8 90KM JAK TO ZROBIĆ??

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

bronek85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 12:24
Lokalizacja: SĘDZISZÓW

Post autor: bronek85 » pt kwie 29, 2005 11:10

przy tym moim golfie było coś kombinowane, podejrzewam że był to gaźnik i ktoś bo przerobił na jednopunkta, mam ucięte dwa niewielkie przewody od układu chłodzenia i sa one zaślepione, w stacji diagnostycznej powiedzieli że to mogło być podgrzewanie paliwa od gaxnika. A co do tego wtrysku wielopunktowego, to ile może to w przybliżeniu kosztować?? i czy bedzie to jakaś znaczaca poprawa w jeździe czy szkoda sobie du.. zawracać??? i ostatnie pytanko to co trzeba zmienić, sam wtrysk czy komputer itd??? dzieki za odp i rady!!!



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt kwie 29, 2005 14:30

bronek85 pisze:przy tym moim golfie było coś kombinowane, podejrzewam że był to gaźnik i ktoś bo przerobił na jednopunkta, mam ucięte dwa niewielkie przewody od układu chłodzenia i sa one zaślepione, w stacji diagnostycznej powiedzieli że to mogło być podgrzewanie paliwa od gaxnika. A co do tego wtrysku wielopunktowego, to ile może to w przybliżeniu kosztować?? i czy bedzie to jakaś znaczaca poprawa w jeździe czy szkoda sobie du.. zawracać??? i ostatnie pytanko to co trzeba zmienić, sam wtrysk czy komputer itd??? dzieki za odp i rady!!!
poprawa bedzie,
a trzeba zmienic wszystko, głowice wiazke silnika kolektor ssacy, przepsutnicekomputer aparatz zapłonowy, listwa wtryskowa z wtryskiwaczami.


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
dominoh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw wrz 02, 2004 11:05
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: dominoh » pn maja 02, 2005 01:35

Borys pytanie :jakie są koszta i ile jest wtedy kucy?


CZARNY NISKI SZEROKI

Awatar użytkownika
asmo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: sob sty 15, 2005 05:02
Lokalizacja: Běijing
Kontakt:

Post autor: asmo » śr maja 04, 2005 08:22

mi znajomy zaproponował coś takiego i chyba się skuszę:
cytat:
"...obrobić całą głowice na 3stage czyli planowanie, polerka kanałów dolot+wylot i zwiększenie ich średnicy oraz polerka,odchudzenie i zmiana kształtu zaworór taka modyfikacja głowicy daje 15-20% przyrostu mocy a koszt 1200zł
Do tego jak najbardziej wałek sportowy z niemieckiej fabryki Motorsporta koszt 800-900zł..."


http://www.przewozyweselnelux.jor.pl/

cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » pn maja 23, 2005 15:23

wolałbym zakupic wydech za 1200 zł co da mi lepszę osiągi bez osłabiania silnika i nieodwracalnych modów jak na poczatek .potem pomyslałbym o obróbce głowicy ZA barany metalowy katalizator i koncowy - 1200 a nic tak nie dało kopa odczuwalnego jak mod wydechu oczywiscie ze strumką naddżwiekowa z ceramicznym wkładem no i planowanie koła zamachowego było dopełnieniem tego Jak ci znowu zbraknie mocy to rozbierzesz głowice , I napewno nie ryczy i to dżwiek nie jest efekem złudnym jak dla niektórych amatorów buczenia , tylko praktyczne testy


MORE POWER

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » wt maja 24, 2005 01:54

cobra333 pisze:wolałbym zakupic wydech za 1200 zł co da mi lepszę osiągi bez osłabiania silnika i nieodwracalnych modów jak na poczatek .potem pomyslałbym o obróbce głowicy ZA barany metalowy katalizator i koncowy - 1200 a nic tak nie dało kopa odczuwalnego jak mod wydechu oczywiscie ze strumką naddżwiekowa z ceramicznym wkładem no i planowanie koła zamachowego było dopełnieniem tego Jak ci znowu zbraknie mocy to rozbierzesz głowice , I napewno nie ryczy i to dżwiek nie jest efekem złudnym jak dla niektórych amatorów buczenia , tylko praktyczne testy

a ile taki wydech za 1200 daje?? i ta strumienica wkładem ceramicznym>
oprocz dzwieku? a i co wchodzi w skłąd takiego wydechu?


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
asmo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: sob sty 15, 2005 05:02
Lokalizacja: Běijing
Kontakt:

Post autor: asmo » śr maja 25, 2005 08:12

za 1200 do dolfa II 1.8, "N" grupowy wydech nie wiem ile dokładnie daje ale coś około 15-20%


http://www.przewozyweselnelux.jor.pl/

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » śr maja 25, 2005 08:26

asmo pisze:za 1200 do dolfa II 1.8, "N" grupowy wydech nie wiem ile dokładnie daje ale coś około 15-20%
masz na ten "N" grupowy wydech jakas oferte? cennik, link, adres, co wchodzi w jego skład dokldnie,


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
asmo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: sob sty 15, 2005 05:02
Lokalizacja: Běijing
Kontakt:

Post autor: asmo » śr maja 25, 2005 08:30

u mnie na śląsku są dwie firmy z tego co wiem napewno MICHAEL TUNING SYSTEM I MS EXTREME TUNING tu masz gg do MS bedą na gg około 9.00 nr gg:8308272


http://www.przewozyweselnelux.jor.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości