Potrzebuje porady

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Bambego

Potrzebuje porady

Post autor: Bambego » czw kwie 28, 2005 02:32

hej wam, sorki ze zalozylem nowy temat, ale nie mam zabardzo teraz czasu poszperac na forum, a sprawa wyglada tak, mam dwa VW Jetta, jeden to 1,8T 165hp a drugi to 2.0GL 115hp, obie z 2000 roku. Mieszkam w USA. Chcialbym troche podbajerowac ta z 2.0 silnikiem, tzn. jakies bumpery, spoiler, neony, interior & exterior, i takie tam. i mam pytanko moze ktos mi podrzucic jakies linki do opisow jak rozebrac caly srodek lub zdjecia gotowych furek. Wiem ze w europie te moje VW nazywaja sie Bora czy jakos tak, poprostu chcialem zobaczyc jak w Polsce odstawia sie fury, bo tutaj to jest duzo roznego SHIT-u i nie mam pojecia w co zainwestowac. Szukalem czegos na google, ale ciezko bylo, znalazlem to owe forum i postanowilem zapytac. Najbardziej to bym potrzebowal jakies instrukcje lub opisy do rozebrania calego srodka (deska rozdzielcza itp.) bo nie zabardzo wiem jak do tego sie zabrac, a nie chce niczego popsuc, bu tutaj zajeb...iscie duzo kosztuja czesci do europejskich aut. Z gory dziekuje za jakiekolwiem informacje... BIG THX



Awatar użytkownika
cyarnz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 470
Rejestracja: śr sie 18, 2004 10:49
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: cyarnz » czw kwie 28, 2005 11:34

wiec tak:)
jezeli chcesz porzadnie zrobic to zerknij sobie na :
www.vw-page.at , sporo fajnych autek zrobinych w german stylu i chyba najfajniejszym jaki sie tylko da. Co do porad o rozbieranie srodka, to proponuje kupic sobie ksiazke pana H. Bo dobre ksiazki gosc robi i napewno nie zabladzisz:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości