Tłumik sportowy do Golfa 3

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
kal-el
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:17
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: kal-el » pn kwie 25, 2005 18:20

Tłumik mam od ok.2 lat i też wygląda na to że wszystko wpożo.Pozdro.



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » pn kwie 25, 2005 21:04

Prozak, skoro nie bylo Twoim zdaniem zbyt glosno to wezme ta strumionke.
Kal-el tlumik ala mugen planowalem KMa, ale zainteresowales mnie ta firma Lorbi. Moge za te 250zl zamowic u nich tlumik konkretnie do golfa 3, a oni tak go zrobia ze montaz bedzie tak prosty jak np. dedykowany tlumik ultera, a nie uniwersalny, w ktorym trzeba dorabiac zaczepy itp.?


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » pn maja 02, 2005 19:56

Napisalem z tydzien temu do Lorbi, ale narazie nic mi nie odpisali.


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » pn maja 02, 2005 20:13

demon3 pisze:Napisalem z tydzien temu do Lorbi, ale narazie nic mi nie odpisali.
masz jakiś link do stronki lub gdzie można nabyć produkty tej firmy?


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: blaade » pn maja 02, 2005 21:28

azizi pisze:masz jakiś link do stronki lub gdzie można nabyć produkty tej firmy?
Oto i link http://www.lorbi.com.pl/tlumiki.html



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » pn maja 02, 2005 23:07

Zobacze co mi odpisza. Bo moze od nich wzialbym tlumik koncowy i srodkowy, ale strumionke w miejsce srodkowego. Na fotce ten ich tlumik srodkowy wyglada jak strumionka. Ciekawe o co w tym chodzi.


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » czw maja 05, 2005 10:49

Kurde, nic mi z Lorbiego nie odpisuja. Moze Wy cos wiecie na temat ich tlumika srodkowego? Czy to normalny tlumiczek, czy jakis bardziej nastawiony na sport, na osiagi? Ze zdjec to ten tlumik srodkowy wyglada tak jak ich strumionka? Wiecie cos na ten temat?


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » sob maja 07, 2005 09:41

Ja powiem tylko tyle na temat tłumików KM-a ,ala mugenów itp.Kumpel miał taki w tigrze(wydech cały przelotowy tylko koncowy tłumik) i rozpadł mu sie po roku :goof: Teraz juz dosyc dlugo jezdzi na Ulterze za którego dał 300zł i ja chyba też taki kupie :hmm:



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » sob maja 07, 2005 09:45

Ale tak jak patrze na te Lorbi to naprawde fajne :hmm: Mnie interesuje prosty owal i widze ze za 340zł jest z nierdzewki i 6 lat gwarancji...malina :hmm: :hmm: :hmm: Musze sie nad nim zastanowic-nie wie ktoś jak tłumiki tej firmy buczą? :chytry:



Awatar użytkownika
kal-el
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:17
Lokalizacja: Koszalin

tłumiki

Post autor: kal-el » sob maja 07, 2005 13:32

Dawno nie zalądałem na ten rozdział forum.Jak mogę coś podpowiedzieć to do tłumików ,,Lorbiego " nie ma gotowych zaczepów,lecz przy dospawywaniu tłumika do rury można też dospawać przecież zaczep.Tak było w moim przypadku.To mała firma więc nie mają chyba człowieka od czytania poczty.Najlepiej zadzwonić,kontakt dobry.Pisemnej gwarancji nie otrzymuje się chyba na produkty,lecz zajmują się tym od jakiegoś czasu i sądze,że wiedzą co robią.Wiem,że mają klientów,Właściciel firmy dużo ma artykułów(pisemnych) w gazecie ,,Auto tuning świat".Zna się na rzeczy.Ich produkty mają strasznie konkurencyjną cene dlatego sam się tym zainteresowałem(trudno nie zwrócić uwagi).Rada to niebezpieczny podarunek,więc chcę tylko udzielić info. zainteresowanym.Ja wyboru nie żałuje,a zakup był tani.Ich tłumiki są dopasowywane do silników,więc nie są to ryczące uniwersalne wiadra.Mój nie jest głośny(nie słychać mnie jak wracam do domu hahahaha),ma gardłowy bassowy pomruk.I o to mi chodziło.Pozdro.



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » sob maja 07, 2005 13:53

Dzieki kal-el :bigok: Mnie tez wlasnie taki dzwiek interesuje :grin:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » sob maja 07, 2005 21:53

lolo_golf pisze:Ja powiem tylko tyle na temat tłumików KM-a ,ala mugenów itp.Kumpel miał taki w tigrze(wydech cały przelotowy tylko koncowy tłumik) i rozpadł mu sie po roku :goof: Teraz juz dosyc dlugo jezdzi na Ulterze za którego dał 300zł i ja chyba też taki kupie :hmm:
jak czytam takie glupoty to pisac mi sie odechciewa a moze to byl kumpel kumpla ktorego ciotka babki miala syna i jego brat to powiedzial co??

powiedz czy to byla buczalka KM czy ala mugen zapewne odpowiesz ze nie wiesz a to zdecydowanie wielka roznica


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » sob maja 07, 2005 22:35

Siedze juz w tych "tuningach" troche a tą tigrą sam jeździlem i nie jest to opowiesc stryjka babki mojej siostry tylko jak jechałes tym samochodem to na maxa radia prawie nie bylo slychac i nie dlatego ze bylo to jakies badziewie tylko fachowo zrobiony układ wydechowy-tyle ze tylko z koncowym tlumikiem sportowym(kazdy ma inny gust) :hmm:
A tłumik był dokładnie ten:
Obrazek

....i tak jak mówie szlak go trafił dośc szybko :bajer:
Nie ma sie co bulwersować bo przedstawiam tylko moje doświadczenia, jak komuś się podoba to prosze bardzo ale ja go już nie kupie :jezor:
A jak jeszcze ci mało to było konkretnie to auto i TEN TŁUMIK!
Obrazek


Sory ale denerwują mnie troche tacy kolesie jak ty-"wyżej sra niż ma" :rotfl:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » sob maja 07, 2005 22:45

a moze powiesz dlaczego ten tlumiczek po 2 latach jazdy i roku lezenia nie ma grama rdzy??

ja mialem kompletny uklad przelotowy z koncowym mugenem i jakos robilem trasy po 200km a radyjko slyszalem bez problemu zadnego kilka osob juz zalozylo ten tlumiczek jak narazie nikt sie nie wyrazil negatywnie na jego temat poczytal bys to bys wiedzial


kto hamuje ten przegrywa

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości