DIGIFIZ prędkość, obrotek, temp płynu PROBLEMY...

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

DIGIFIZ prędkość, obrotek, temp płynu PROBLEMY...

Post autor: wojtek_sari » wt maja 08, 2007 21:13

Panowie swapnołem KR który był wyposażony w DIGIFIZA, jednak wiązke silnikową dałem z PL bo doniej mam większe zaufanie:P Ale wiązke wewnątrz auta mam orginał z DIGI więc wtyczki jak fabryka przykazała nie ruszane :okej: Jednak problem mam ogromny... wiązka z PL nie ma impulsatora:( Powiedzcie mi który kabelek z wtyczkiidzie do impulsatora i jak najlepeij go podłączyć?? To samo tyczy się obrotka też żaden kabelek nie wygląda na taki z obrotka;/
I jeszcze jedno pyt. dlaczego miga mi wskaznik temertury płynu?? Jak podłaczyłem to najpierw pokazywał dobrze i naraz zaczoł migoć i tak już został :( Z góry dziękuje za wzystkie wypowiedzi i pomocną dłoń :okej:


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » wt maja 08, 2007 21:54

wojtek_sari pisze:I jeszcze jedno pyt. dlaczego miga mi wskaznik temertury płynu??
bo DIGIFIZ pokazuje brak płynu w zbiorniku wyrównawczym. Co do impulsatora to nie musi być w tej wiązce z PL pewnie trzeba dołożyć



wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Post autor: wojtek_sari » wt maja 08, 2007 21:58

toffic pisze:Co do impulsatora to nie musi być w tej wiązce z PL pewnie trzeba dołożyć
nie nie musi tylko napewno go nie ma :okej: mam wszsytko co potrzeba tylko nie wime gdzie wpiąć trzy kabelki które odchodzą z wtyczki impulsatora :(


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » śr maja 09, 2007 10:18

Chyba jest tak: plus, minus i do licznika. Patrzyles na strone glowna? Jest rozpiska



wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Post autor: wojtek_sari » śr maja 09, 2007 22:27

olozwirski, Dzieki za pomoc :okej: :beer:

Dla potomności;

Obrotek - zielony kabel z białej wtyczki ucinamy 10cm za wtyczką, przedlużamy i przyłączamy do "-" w cewce zapłonowej.

Impulsator - wychodza trzy kabelki: Biało-niebieski, biało-czarny, brązowy. Biało-niebieski analogicznie jak w obrotku w białej wtyczce ucinamy ten sam kolor i dajeby bezpośrednio do impulsatora, czarno-biały ja dołączyłem do czarnego z wtyczki w którym idzie napięcie 12V po przekręceniu kluczyka, a brązowy to uziemienie raczej można wszędzie ale ja wolałem dołączyć do wtyczki :okej:
Rzecz jest wykonalna tylko tzebapomyśleć i bardzo przydatne są porady ze strony głównej!
Pozdrawiam


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » śr maja 09, 2007 22:51

wojtek_sari pisze:dlaczego miga mi wskaznik temertury płynu??
Daj znać czy się z tym uporasz



wojtek_sari
Forum Master
Forum Master
Posty: 1229
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 08:55
Lokalizacja: śląskie
Kontakt:

Post autor: wojtek_sari » śr maja 09, 2007 23:12

toffic, jestem praktycznie pewien że mam lużny kabelek od czujnika, bodzis pokopałem przy wtyczkach i było na chwile ok, ale potem znowu migało;/ musze się dokładnie temu przyjrzeć...


Moje Sviro ;) - www.facebook.com/greenscirocco

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości