Wydech!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » sob kwie 23, 2005 15:11

k2

sprawny tlumik srodkowy + szczelny uklad a na koncowy mugen :) ladnie wyglada cichy i mruczy :)


kto hamuje ten przegrywa

k2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 03:59

Post autor: k2 » sob kwie 23, 2005 15:57

prozak pisze:k2

sprawny tlumik srodkowy + szczelny uklad a na koncowy mugen :) ladnie wyglada cichy i mruczy :)
mozesz jakis namiar dac na sklep/dystrybutora.
Duzo to glsniejsze jest od zwyklego tłumika, ktory nie jest zly ale wiesniecko wyglada w moim GT.



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » sob kwie 23, 2005 19:37

no no namiar albo link jakiś najlepiej żeby można było polukać sobie :)
k2 dużo osób szuka własnie takiego rozwiązania, ja także :D


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

k2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 03:59

Post autor: k2 » sob kwie 23, 2005 19:41

azizi pisze:no no namiar albo link jakiś najlepiej żeby można było polukać sobie :)
k2 dużo osób szuka własnie takiego rozwiązania, ja także :D
najtanszym rozwiazamien jest kupienie chromowanej koncówki... ale to wiocha.... :rotfl:

zapodajcie jakims linkiem do tych mugen-ów



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » sob kwie 23, 2005 19:58

no ja właśnie wole też wydeszek ładny i błyszczący z kwasuweczki, a końcówka to nie wiocha ale ostateczność, lepsza jest niż oryginał :)


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: blaade » sob kwie 23, 2005 23:34

azizi pisze:no ja właśnie wole też wydeszek ładny i błyszczący z kwasuweczki, a końcówka to nie wiocha ale ostateczność, lepsza jest niż oryginał :)
Jakbyś mi ten tekst z ust wyjął :bigok:

Tak więc Panie Prozak po tylu radach mamy nadzieję, że dasz nam link na jakiegoś dobrego Mugena :chytry:

p.s. A może ten? http://www.ebay.pl/viItem?ItemId=7969814969#photo
Pozdro!



______________________________________________________________________________
Moja bryczka http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2421 :helm:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz kwie 24, 2005 00:22

pan to sobie mow do obcego dziadka na ulicy :)

twoj link to wlasnie ala mugen taki jak zakupilem i to wlasnie od anzysa chyba ze od niego strumionke bralem :hmm: nie pamietam

btw pamietajcie ze ebay nie jest ubezpieczony a allegro tak i zwraca kwoty do eee 200 lub 300 zl


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
Browix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 09:09
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Browix » ndz kwie 24, 2005 02:23

kurcze ostnio kumpel mnie zgarbil bo stwierdzil ze ten ala mugen od KN zalega mu na polce bo strasznie chalasuje , moge go sobie wziasc zeby potestowac , jak mi sie spodoba to za pol ceny go mam ( w sumie to info wmiare dobre bo mam tłumik do testów co oczywiscie opisze jak rore mi przysla ) martwi mnie tylko jego opinia ze jest strasznie ryczacy. jestem dobrej mysli bo mial go w jakims fordzie a jak wiadomo " ford kupa wort " zobaczymy jak bedzie . sprawa jest o tyle skomplikowana ze planuje wyrzucic srodkowy .



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » ndz kwie 24, 2005 07:11

prozak pisze:pan to sobie mow do obcego dziadka na ulicy :)

twoj link to wlasnie ala mugen taki jak zakupilem i to wlasnie od anzysa chyba ze od niego strumionke bralem :hmm: nie pamietam

btw pamietajcie ze ebay nie jest ubezpieczony a allegro tak i zwraca kwoty do eee 200 lub 300 zl
hmm nie wiedziałem że ebay.pl nie jest ubezpieczony, btw mam już tam konto od jakiegoś czasu i troche punkcików, nawet nie wiedziałem że przenoszą wcześniej już zarejestrowanych, szkoda że danych kontaktowych zmienić nie można jak na razie :)

blaade, wydeszek fajny i własnie coś takiego mnie też interesuje, podczepić ładnie pod sam zderzaczek i bedzie wyglądać jak ta lala :D


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz kwie 24, 2005 12:38

browix jesli to orginal KM ala mugen to napewno nie jest ryczacy no chyba ze gosciu ma pelen przelot i wysoka pojemnosc lub warstwa wygluszajaca w tlumiku nie jest w najlepszym stanie

jesli mozesz go sobie potestowac to proponuje najpierw go zalozyc samego na standard uklad a dopiero potem wywalic srodek wtedy zobaczysz jaka roznica i zdecydujesz co zrobic dalej


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » ndz kwie 24, 2005 14:15

no i dasz nam jak to chodzi czy głośno czy nie :)


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

k2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 03:59

Post autor: k2 » ndz kwie 24, 2005 23:54

azizi pisze:no i dasz nam jak to chodzi czy głośno czy nie :)
jak bedze dłosno to zorbie sobie koncówke samoa ale porzadnie a nie tak zeby srodkowa rurke bylo widac.

Czekam na relacje jak to bedze chodzilo

btw co o tym uwazacie?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48970233



Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: blaade » pn kwie 25, 2005 00:07

prozak pisze:pan to sobie mow do obcego dziadka na ulicy :)
:helm:
prozak pisze:twoj link to wlasnie ala mugen taki jak zakupilem i to wlasnie od anzysa chyba ze od niego strumionke bralem :hmm: nie pamietam
Heh a więc znalazłem to cudo co nie dość że super wygląda to jeszcze nie za głośno mruczy :jezor:
prozak pisze:btw pamietajcie ze ebay nie jest ubezpieczony a allegro tak i zwraca kwoty do eee 200 lub 300 zl
A oto i link na allegro http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=48700668 :bigok:
azizi pisze:blaade, wydeszek fajny i własnie coś takiego mnie też interesuje, podczepić ładnie pod sam zderzaczek i bedzie wyglądać jak ta lala :grin:
No więc azizi kto pierwszy montuje to cudo w swoim Goferku :chytry:



Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: blaade » pn kwie 25, 2005 12:53

A powiedzcie mi jeszcze jaka powinna być średnica rur w układzie wydechowym przy moim silniku 1.3 benzyna? Bo zamierzam wymienić w sumie cały układ a nie wiem czy te rury które teraz mam mają poprawną średnicę (mają ok. 42mm). I czy ta średnica różni się w stosunku do silnika 1.8 bo w ciągu roku będę wstawiał taki silnik i pytanie brzmi czy będę musiał znowu zmieniać rurki :helm:
Pozdro!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości