zmiana elektryki przy swapie

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Pomidor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob lut 12, 2005 21:25
Lokalizacja: 3miasto

zmiana elektryki przy swapie

Post autor: Pomidor » pt mar 23, 2007 03:29

Witam.
Jestem w trakcie swapa w Scirocco mk2 z silnika 2.0 8v (ABA) na 1.8 16v (PL). Silnik juz siedzi w srodku, ma kolektory, jutro chcialbym zamontowac reszte osprzetu. Pojawiaja sie jednak problem elektryki. Czy ktos moglby mi w jakis prosty sposob wyjasnic jak mam podlaczyc te wszystkie kabelki:P?? elektryka po poprzendim silniku zostala wyjeta, teraz musze gdzies wszczepic ta nowa od PL, nie wiem jednak jak sie za to zabarc... :blush:



Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Post autor: maro » pt mar 23, 2007 13:58

Nie wiem jak w mk2 ale ja zmienialem u siebie elektryke z 1.4 na 1.8, powiem ci ze nie ma najmniejszego problemu z tym bo vw robi tak te wtyczki ze pasuja tylko i wylacznie do konkretnych otworow w skrzynce bezpiecznikow, czyli kazda wtyczka jest inna, ja zrobilem tak ze po koleji wyciagalem wtyczki z 1.4 w skrzynce bezpiecznikow i patrzylem czy jest taka sama (ksztalt i kolor) w instalacji z 1.8, a co do silnika to juz wogole nie ma problemu, powodzenia


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Pomidor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob lut 12, 2005 21:25
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Pomidor » sob mar 24, 2007 00:02

Problem z tym, ze ja ten silnik wyjalem jakies 2 msc temu i nie moge sobie porownac, bo nie mam w garazu dwoch aut...to byl moj podsytawowy blad...wlozylem dzisiaj wiazke, wiekszosc polaczen znalazlem, ale jest kilka, ktorych mi brakuje lub nie wie do czego sa...nie wiem czemu tak jest :kac: bede walczyl dalej :grin:



Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Post autor: maro » sob mar 24, 2007 00:05

Nie przejmuj sie jak ci cos zostanie, mnie tez ze 4 wtyczki zostaly i do dzisiaj nie wiem gdzie maja przyjsc, a silnik pracuje bez zarzutow, pod kompa byl podpinany i wszystko ok, jak nie wiesz co do czego to lepiej zostaw i sprobuj odpalic


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Pomidor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob lut 12, 2005 21:25
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Pomidor » sob mar 24, 2007 00:49

Gorzej, jak jest ich za malo:P ale dzieki za rade:) jutor bede walczyl dalej:) Pozniej przedstawie tutaj swoj caly projekt:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości