Brak wolnych obrotów w 16V PL

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

dawid gti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 29, 2004 12:00
Lokalizacja: bielsk podlaski
Kontakt:

Brak wolnych obrotów w 16V PL

Post autor: dawid gti » wt mar 20, 2007 01:37

pewnie bylo wałkowane ale nie moge znalesc.na zimnym motorze brak wolnych obrotów.jak sie nagrzeje to juz są.co to moze byc??krokowiec??czy jakis czunik??z gory dzieki za podpowiedzi :okej:


Mk 2 gti TDI PD ex 16v in progress 215 Ps 414Nm by MR Motors

Mk4 gti tdi 138/280 by diagtronic

Awatar użytkownika
jarro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 09:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: jarro » czw mar 22, 2007 00:55

nie wiem czy ci pomoge ale powiem ci co ja zrobiłem ,mysle że powodem jest nie załączanie sie własnie tego i nie bardzo wiem jak to sie nazywa ,zaznaczone na czerwono
Obrazek

ja zamias wyeliminować usterke poprosu ją usunołem całkowicie tzn.wyżuciłem do kosza ze względu na to że nie działała i nie mogłem dojść ładu z elektryką , zamiast niej wpiołem najzwyklejszy zaworek kulow , który jest troszke otwarty tak aby dopływ tego powietrza jednak był no i odpiołem kostke od wtrysku zsania zaznaczone na zielono,przez co zmniejszyło sie nieco zużycie paliwa .


Można patrzeć bez konca na: Ogien , Wode i parkującą kobiete...

Awatar użytkownika
szymek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 15, 2004 13:38
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Re: Brak wolnych obrotów w 16V PL

Post autor: szymek » czw mar 22, 2007 14:11

dawid gti pisze:pewnie bylo wałkowane ale nie moge znalesc.na zimnym motorze brak wolnych obrotów.jak sie nagrzeje to juz są.co to moze byc??krokowiec??czy jakis czunik??z gory dzieki za podpowiedzi :okej:
czujniki temp. sprawdzić... można podmienić między sobą ,bo z tego co wiem to są 3 w głowicy i 1 termiczny zwłoczny z wtyczka pod króćcem wody z boku głowicy ,odpowiadający jak długo ma działac wtryskiwacz rozruchowy ...

Jeśli nie to ,sprawdzić kabelki od czujników temp. w wiązce czy nie przełamane (bardzo często sie to zdarza)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości