Woda pod dywanikiem kierowcy i wyciszenie srodka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

krzys331
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 26, 2016 11:51

Woda pod dywanikiem kierowcy i wyciszenie srodka

Post autor: krzys331 » pt kwie 28, 2017 14:35

Witam :) mam taki problem iz po kazdym deszczu mam mokro pod dywanikiem kierowycy ;/ nie wiem co tto moze byc odplywy w podszybiu juz wyczyszczone wykladnina z boku dzwi sucha wiec( chyba) z drzwi sie nie leje. Nie wiem co jeszcze sprawdzic skad to moze lac i jak to naprawic ;/ poradzcie cos skad to bo niedlugo bd miec basen w golfie ;/
A drugia sprawa jest taka iz chcialem wygluszyc srodek auta poniewaz np na autostradzie straszne slychac wiatr itp;/ myslalem nad wymiana uszczelek do okloa drzwi ale nie wiem czy to ma sens ;/ poradzcie cos jak wygluszyc mk4



Awatar użytkownika
jarazm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 03, 2014 19:44
Lokalizacja: PZL

Woda pod dywanikiem kierowcy i wyciszenie srodka

Post autor: jarazm » pt kwie 28, 2017 16:12

Co do wody to może byc sparciała guma uszczelniająca od linki maski lub leje sie z pod głosnika drzwi.Zdemontuj podstopnice i plastik osłaniający dzwignię linki maski.Odchyl wykładzinę i pomacaj...albo trzecia opcja na podszybiu jest puszka z kostkami od połączeń elektrycznych i może tam....zapomniałbym zapytać : a okno w dachu masz ?



krzys331
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 26, 2016 11:51

Woda pod dywanikiem kierowcy i wyciszenie srodka

Post autor: krzys331 » ndz kwie 30, 2017 11:23

nie mam okna w dachu:D golf w kombi :) wydaje mi sie ze jak czyscilem te odplywy to byla uszczelka na tej lince ale do pewnosci sprawdze :)



ozeh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 20:00

Re: Woda pod dywanikiem kierowcy i wyciszenie srodka

Post autor: ozeh » wt maja 02, 2017 14:04

Ja też się borykam z problemem, przeszedłem przez uszczelnianie skrzynki w podszybiu i linki od maski i jestem w miarę pewien, że tamtędy mi już nie leci. Po opadach woda pojawia się u podstawy ściany grodziowej i tak szukam, szperam. Jak coś znajdę jeszcze, to napiszę.

Pozdrawiam,
Marcin



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości