Kratka nawiewu na przednią szybę

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ZGREDIX1990
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 19, 2016 23:12

Kratka nawiewu na przednią szybę

Post autor: ZGREDIX1990 » pn gru 19, 2016 23:44

Witam,

Zdarzyła mi się dziwna sytuacja, a mianowicie pod deskę rozdzielczą mojej 4 wpadła pewna rzecz i chciałbym ją wyciągnąć (z ewentualną możliwością wykorzystania odpowiedniego endoskopu). Potrzebna jest mi informacja czy pod kratką nawiewu przedniej szyby znajduje się jakaś niewielka przestrzeń (minimum 1cm) żeby dostać się pod deskę rozdzielczą? Jeśli takowa przestrzeń jest to chciałbym wiedzieć jak tą kratkę zdemontować aby jej nie połamać itp.? Analogicznie do wcześniejszych pytań chciałbym dowiedzieć się jak sytuacja ma się do okrągłych nawiewów kierujących powietrze na szyby przednich drzwi?

PS.
Proszę o precyzyjne informacje. Z góry dziękuję za pomoc:)



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Kratka nawiewu na przednią szybę

Post autor: grg474 » pn gru 19, 2016 23:57

ZGREDIX1990 pisze:a mianowicie pod deskę rozdzielczą mojej 4 wpadła pewna rzecz i chciałbym ją wyciągnąć
konkretnie, którędy , w którym miejscu (okolice licznika, nad schowkiem itd)
ZGREDIX1990 pisze: Potrzebna jest mi informacja czy pod kratką nawiewu przedniej szyby znajduje się jakaś niewielka przestrzeń (minimum 1cm
pod kratką to masz tunel
ZGREDIX1990 pisze:Analogicznie do wcześniejszych pytań chciałbym dowiedzieć się jak sytuacja ma się do okrągłych nawiewów kierujących powietrze na szyby przednich drzwi?
analogicznie jak z kratką nawiewu na szybę przednią


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ZGREDIX1990
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 19, 2016 23:12

Kratka nawiewu na przednią szybę

Post autor: ZGREDIX1990 » wt gru 20, 2016 23:36

Rzecz wpadła mi w szczelinę pomiędzy deską rozdzielczą a szybą. Przez pewien czas można było ją tam przesuwać za pomocą laminowanej instrukcji udzielania pierwszej pomocy którą miałem akurat pod ręką, lecz po przejechaniu trasy i ponownym sprawdzeniu już jej nie było w tej szczelinie. Po odgłosach dochodzących spod deski wnioskuję, że musiała utknąć gdzieś pomiędzy kratką(a wzasadzie tunelem) a szybą. W takim razie czy jest możliwość, aby po zdjęciu kratki dostać się przez tunel(jeśli ma na swoim obwodzie jakieś otwory lub szczeliny) pod deskę rozdzielczą?
VW Golf Mk4 (J1)



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Kratka nawiewu na przednią szybę

Post autor: grg474 » śr gru 21, 2016 21:44

jeśli nie wpadła w kratkę - odpowiedź brzmi - tylko demontaż deski


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ZGREDIX1990
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn gru 19, 2016 23:12

Kratka nawiewu na przednią szybę

Post autor: ZGREDIX1990 » śr gru 21, 2016 22:33

W takim razie, czy jest jakaś dokładna instrukcja demontażu tej deski (jeśli jest to proszę o jakiś link itp.). Chodziło by mi o to aby nie połamać w trakcie demontażu żadnych zatrzasków itp. Chciałbym także uniknąć po ponownym jej zamontowaniu większego hałasu we wnętrzu auta (mam tu na myśli to żeby deska mi nie trzeszczała itp.) :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości