Wiązka głośników w słupku.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Wiązka głośników w słupku.

Post autor: Heavy20122 » ndz lip 31, 2016 16:35

Witam, przeglądałem ostatnio forum i poczytałem o montażu tylnych głośników w drzwiach, tylko jest jeden problem, bo oczywiście w drzwiach nie ma wiązki. Usłyszałem, że wiązka od głośników jest ukryta w słupku, tylko czy to 100% prawda oraz czy w każdym samochodzie bez głośników, są wyprowadzone wiązki, bo raczej nie opłaca mi się się ściągać słupka tylko po to. Ale kiedyś i tak będę musiał :-/


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Wiązka głośników w słupku.

Post autor: grg474 » ndz lip 31, 2016 16:55

Heavy20122 pisze:tylko czy to 100% prawda oraz czy w każdym samochodzie bez głośników, są wyprowadzone wiązki,
nie. Najprościej odpiąć gumę - przelotkę tylnych drzwi, wypiąć wtyczkę i zobaczyć czy są 2 piny od głośników. Jak nie ma to trzeba ciągnąć wiązkę :bigok:


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Wiązka głośników w słupku.

Post autor: Heavy20122 » ndz lip 31, 2016 17:56

Danke..


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Wiązka głośników w słupku.

Post autor: Heavy20122 » śr sie 03, 2016 19:28

grg474 pisze:
Heavy20122 pisze:tylko czy to 100% prawda oraz czy w każdym samochodzie bez głośników, są wyprowadzone wiązki,
nie. Najprościej odpiąć gumę - przelotkę tylnych drzwi, wypiąć wtyczkę i zobaczyć czy są 2 piny od głośników. Jak nie ma to trzeba ciągnąć wiązkę :bigok:
Sprawdziłem dzisiaj tak dla pewności, i zobaczyłem że chyba nawet kable ze słupka nie wchodzą do kostki, naliczyłem tam 5 kabelków czyli chyba nie mam nawet wyprowadzonej wiązki do tylnych głośników dobrze myśle ;-) ?Obrazek


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Wiązka głośników w słupku.

Post autor: grg474 » śr sie 03, 2016 21:22

wypnij wtyczkę i zobacz co jest z drugiej strony


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Wiązka głośników w słupku.

Post autor: Heavy20122 » ndz sie 07, 2016 20:54

Z jednej strony nie rozumiem po co odpinać jak to są właśnie kable wychodzące ze słupka, a po zdjęciu boczka drzwi zastałem kiedyś tylko zaślepkę w miejscu głośnika, no ale tak jak napisałeś chciałem odpiąć tę kostkę, ale za nic na świecie po prostu nie mogłem, nie widać żadnych zaczepów, nic do podważenia a proste ciągnięcie nic nie daje, po prostu nie wiem jak... :banghead:


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości