Odklejona podsufitka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

~eL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt mar 15, 2016 20:39

Odklejona podsufitka

Post autor: ~eL » sob maja 21, 2016 14:38

Cześć.
Mam problem, jakieś 2 miesiące temu kupiłem Golfa 3. Miał odklejoną podsufitkę w wielu miejscach. Wygląda to mało estetycznie i chciałbym coś z tym zrobić.
Wertowałem już forum i znalazłem propozycję różnych klejów w sprayu albo Bonaterm i inne takie.
Problem jednak w tym że odkleja mi się ona także na środku, przez co powstał tak jakby wielki bąbel.

Jak więc to podkleić? Wstrzykiwanie kleju igłą chyba nie ma sensu ale nie wiem jak się tam dostać. Zrywać i kleić od początku?

Jakieś rady?
Pozdrawiam.



ttosiekk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 28, 2016 17:43

Re: Odklejona podsufitka

Post autor: ttosiekk » sob maja 21, 2016 18:01

Podkleić to raczej małe szanse. Tam odkleja się materiał a gąbka zostaje i każda próba naprawy będzie widoczna. Wstrzykiwanie kleju raczej niemożliwe. Bonaterm jest gęsty i przez strzykawkę nie pojdzie, a gdyby nawet poszedł to jak to przykleisz punktowo to bedzie lipa. Pozostaje wymiana materiału na nowy lub znalezienie drugiej podsufitki. Jeśli chcesz się sam z tym bawić to musisz zdemontować podsufitkę, zerwać materiał, usunąć gąbkę i nakleić nowy materiał



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14142
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Odklejona podsufitka

Post autor: Michał_1977 » śr maja 25, 2016 22:18

Ratunkiem będzie klej w sprayu https://www.google.pl/search?q=klej+w+s ... 11-LEaM%3A" onclick="window.open(this.href);return false;
Wsunąć łapę z puszką między materiał a podsufitkę i rozpylić mgiełkę na jedno i drugie. Następnie równomiernie dociskać. Po kawałku,nie wszystko na raz!


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 48 gości