Woda

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

enndi91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 02, 2014 12:10

Woda

Post autor: enndi91 » czw maja 05, 2016 19:14

Witam. Mam pytanie. Czy to normalne ze woda zlatujaca z gory przecieka pod tymi styropianowymi elementami i scieka na dol tak jak na zdjeciu??? Zdjecie nie moje, uzyczone z forum. Woda zlatujac kapie na wtyczke od jak sie nie myle czujnika poziomu plynu do spryskiwaczy. Prosze o pomoc. Z gory dziekuje za odpowiedziObrazek



Awatar użytkownika
Elvis_btm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: pn maja 12, 2014 08:31
Lokalizacja: Bytom

Woda

Post autor: Elvis_btm » sob maja 07, 2016 18:16

O ile się nie mylę to pianki mają za zadanie blokowanie liści i innych aby nie wpadały między błotnik a nadkole.
Czy pianki mają coś wspólnego z tym, że woda kapie na czujnik? Wątpię :)



Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Woda

Post autor: Heavy20122 » sob maja 07, 2016 22:55

Ja w swoim 1.6 16v chyba nawet już tego nie mam, ale nie przeszkadza mi to :bigok:


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Woda

Post autor: grg474 » ndz maja 08, 2016 09:35

enndi91 pisze:Czy to normalne ze woda zlatujaca z gory przecieka pod tymi styropianowymi elementami i scieka na dol tak jak na zdjeciu??? Zdjecie nie moje, uzyczone z forum. Woda zlatujac kapie na wtyczke od jak sie nie myle czujnika poziomu plynu do spryskiwaczy.
tak normalne, wtyczka jest zaizolowana gumą (przewody i wewnątrz wtyczki). Teoretycznie nic się nie powinno stać


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości