Czym i jak zabezpieczyć ślad po kamieniu na masce ?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zimi2k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr lip 01, 2009 19:31
Lokalizacja: Śląsk

Czym i jak zabezpieczyć ślad po kamieniu na masce ?

Post autor: zimi2k » pn maja 02, 2016 19:32

Cześć,
Kamień uderzył mi w maskę, zrobił kaczuszkę i zostawił trzy ślady. Jeden mocniejszy, dwa to lekkie draśnięcia.
Wygląda to dość słabo i boli podwójnie bo samochód ma dopiero 3000km :(

Co polecacie - da się to ogarnąć w własnym zakresie, czy pozostaje ASO lub lakiernik ?

Obrazek

z góry dzięki za pomoc.
pozdr



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Czym i jak zabezpieczyć ślad po kamieniu na masce ?

Post autor: grg474 » wt maja 03, 2016 10:49

chcesz zabezpieczyć czy zrobić jak przed zdarzeniem? Jak zabezpieczyć to dorób lakieru w pojemniczku takim jak lakier do paznokci i nałóż na "zranione miejsce" tylko przemyj benzyną ekstrakcyjną przed zabiegiem. Będzie kropka ale lepsze jak dołek. Do tego przydałby się bardzo cienki pędzelek żeby nie nałożyć za grubo


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

zimi2k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr lip 01, 2009 19:31
Lokalizacja: Śląsk

Czym i jak zabezpieczyć ślad po kamieniu na masce ?

Post autor: zimi2k » wt maja 03, 2016 11:52

Chcę zabezpieczyć i maksymalnie zniwelować ślad nie tracąc gwarancji na blachy i lakier. Wiem.żeby przywrócić jak przed zdarzeniem to raczej malowanie całego elementu.

Czyli położenie zaprawki rowniez zabezpieczy to miejsce przed ewntualnymi dalszymi uszkodzeniami ?

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości