Problem z otworzeniem drzwi pasażera

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

qwertye1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 29, 2014 18:43

Problem z otworzeniem drzwi pasażera

Post autor: qwertye1 » sob paź 10, 2015 20:20

witam
Posiadam golfa 3 1.9d 3d
Mam od roku problem z drzwiami pasażera. Głownie w zimie, lub gdy temp. jest niska, nie da się otworzyć drzwi pasażera, będąc w środku. Klamkę ciągnie się do końca i nic się nie dzieje(nie ma żadnego oporu). Od zewnątrz da się otworzyć normalnie, czasami trzeba pociągnąć dwa razy. Nawet jak się w środku nagrzeje, to nic to nie daje. Uszczelka, ani nic nie jest zamarznięte. Na wiosnę zdejmowałem tapicerkę, lecz nic pod spodem nie zauważyłem. Teraz gdy temp. spadła znowu mam problem.
Pozdrawiam



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Problem z otworzeniem drzwi pasażera

Post autor: muszkatobiasz » sob paź 10, 2015 23:10

wymień lub przesmaruj zamek



Roman1991e
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz wrz 21, 2014 12:03
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Problem z otworzeniem drzwi pasażera

Post autor: Roman1991e » ndz paź 11, 2015 08:13

Miałem tą samą sytuację,w zeszłym roku zaczęło się od niskich temperatur aż w tym roku nie dało się już prawie otworzyć,jakbym w sumie nasmarował to może i by działał, ale wymieniłem. Zajęło to max 20 minut ze zdjęciem tapicerki.Ino pamiętaj o zamku bo jest pneumatyczny i zwykły, pneumatyczny z wężykiem na powietrze jest ciężej znaleść przynajmniej u mnie.Pozdrawiam



qwertye1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 29, 2014 18:43

Problem z otworzeniem drzwi pasażera

Post autor: qwertye1 » sob paź 17, 2015 19:18

dziękuje, pomogło wyciągniecie zamka, wyczyszczenie i nasmarowanie. W środku był cały suchy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości