Wyposażenie, poprawki do kupionego golfa 4

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

SeriouS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn lip 27, 2015 23:44

Wyposażenie, poprawki do kupionego golfa 4

Post autor: SeriouS » wt lip 28, 2015 00:03

Cześć wam.

Jestem świeżym posiadaczem golfa IV i mam dosyć błahe tematy, ale chce mieć to z głowy.

Osoba sprzedająca mi auto pisała na aukcji, że auto posiada:

Podgrzewane Lusterka - one same się jakoś podgrzewają, da się zmienić od jakiej temperatury czy po prostu hulaj dusza?
Blokadę Skrzyni Biegów - jak ona niby działa? Nie spytałem sprzedającego.
Oryginalną Nawigację - jest po niemiecku. Opłaca się (ile pln?) wgrywać polski i z nią smigać? Mapy są w dobrym stanie, czy po prostu to już 'komuna' ?

Mam jeszcze pytanie odnośnie elektrycznych szyb. Wszystko śmiga, ale tylne szyby opuszczają się/podnoszą tylko z poziomu sterowania przed panel kierowcy, naciskanie przez pasażera przycisku nic nie daje. Jest jakaś ukryta opcja ktora to odblokowuje czy to do naprawienia (ile około pln)?

Oraz ostatnia kwestia.
--- >> http://i57.tinypic.com/25gs090.jpg
Zaznaczyłem na obrazku co zastałem zepsute w kupionym aucie. Kawałek plastiku na górze się urwał i przez to ta cała taśma się nie nadaje. Pytanie czy jakoś to naprawić na wlasna rękę czy kupić po prostu tą część? Orginalna 75zł więc pytanie czy jest jakiś zamiennik?

Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc ;)



Awatar użytkownika
btard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: sob mar 17, 2012 17:03

Wyposażenie, poprawki do kupionego golfa 4

Post autor: btard » wt lip 28, 2015 00:09

SeriouS, lusterka grzeją wraz z włączonym ogrzewaniem tylnej szyby, jak jest chłodniej na dworze można spokojnie wymacać czy maty są sprawne. Co do szyb - naciśnij podłużny przycisk będący pomiędzy sterowaniem przednimi a tylnymi szybami - powinna się wyłączyć blokada. Linka podnoszenia półki na szrocie kosztuje z 20 złotych jak nie umiesz się targować, śmiało kupuj używaną.



SeriouS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn lip 27, 2015 23:44

Wyposażenie, poprawki do kupionego golfa 4

Post autor: SeriouS » wt lip 28, 2015 00:22

Okej, dzięki bardzo za pomoc. Hmm, czyli ogrzewanie tylnej szyby jak i podgrzewanie lusterek działa automatycznie. No właśnie, tylko gdzie ten 'szrot' znaleźć? :P



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Wyposażenie, poprawki do kupionego golfa 4

Post autor: Qto » wt lip 28, 2015 11:45

SeriouS pisze:Blokadę Skrzyni Biegów - jak ona niby działa?
poszukać instrukcję na necie i przeczytać
SeriouS pisze:Oryginalną Nawigację - jest po niemiecku. Opłaca się (ile pln?) wgrywać polski i z nią smigać? Mapy są w dobrym stanie, czy po prostu to już 'komuna' ?
jest na forum odpowiedni dział...poczytaj co tam piszą - viewforum.php?f=70" onclick="window.open(this.href);return false;
SeriouS pisze: Hmm, czyli ogrzewanie tylnej szyby jak i podgrzewanie lusterek działa automatycznie
nie, obok włącznika awaryjnych masz włącznik grzania szyby...a lustra grzeją razem z szybą
SeriouS pisze:No właśnie, tylko gdzie ten 'szrot' znaleźć?
w swojej okolicy :bigok:



Awatar użytkownika
btard
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 513
Rejestracja: sob mar 17, 2012 17:03

Wyposażenie, poprawki do kupionego golfa 4

Post autor: btard » wt lip 28, 2015 18:09

SeriouS, możesz spytać na grupie regionalnej na forum, adekwatnej do miejsca zamieszkania. Być może ktoś doradzi jakieś dobre miejsca :bigok:



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Wyposażenie, poprawki do kupionego golfa 4

Post autor: grg474 » wt lip 28, 2015 22:51

Qto pisze:nie, obok włącznika awaryjnych masz włącznik grzania szyby...a lustra grzeją razem z szybą
no chyba, że masz separację grzania luster wtedy załącza się to regulatorem lusterek ustawiając na grzanie


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

SeriouS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn lip 27, 2015 23:44

Wyposażenie, poprawki do kupionego golfa 4

Post autor: SeriouS » czw lip 30, 2015 11:39

Dzięki wielkie panowie i sorry za laikowe pytania ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości