Podsufitka z szyberdachem - wersja uchylana i na korbkę

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

DonBaleo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 04, 2014 18:32
Lokalizacja: Koszalin

Podsufitka z szyberdachem - wersja uchylana i na korbkę

Post autor: DonBaleo » pt lip 17, 2015 12:34

Witam, 2 lata temu kupiłem MK2. Ogólnie jeździ bo jeździ jednak stwierdziłem, że można go trochę "upiększyć". Kolesiowi przede mną zaczęła się odklejać podsufitka więc stwierdził, że po co komu klej skoro są spinacze... Możecie się domyśleć jak to teraz wygląda.
Sprawa wygląda tak, szukam podsufitki do wersji 5D z szyberdachem otwieranym na korbkę.
Tu pojawia się pytanie, ponieważ nie mogę od dłuższego czasu znaleźć do tej wersji w dobrym stanie. Czy jest różnica pomiędzy podsufitką do 5D z szyberdachem uchylanym od otwieranego na korbkę? Czy będzie problem gdybym chciał włożyć wersję z uchylanym szybrem do mojego autka? Dzwoniłem do jednego ze szrotów i tam powiedzieli mi, że ta wersja uchylana nie jest skonstruowana w ten sposób by szyberdach mógłby się schować pod dachem więc zalecane jest kupno tej wersji którą posiadam aktualnie.
W ostateczności jaki byłby koszt obicia podsufitki wraz ze słonecznikami w nowy materiał?

Mam nadzieję, że dział dobry, bo to mój pierwszy post :)



Awatar użytkownika
Damiano GTi
GOLF MK2 lover
GOLF MK2 lover
Posty: 809
Rejestracja: sob lip 18, 2009 16:09
Lokalizacja: Wolsztyn PWL
Kontakt:

Re: Podsufitka z szyberdachem - wersja uchylana i na korbkę

Post autor: Damiano GTi » pt lip 17, 2015 13:41

Nie wiem jakby to było ale nie da rady przerobić sufitu bez szybra? Wyciąć otwór i dopasować?

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk


Obrazek
Moja GOLFINA ;): viewtopic.php?f=87&t=527245" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:

SPRZEDAM ! viewtopic.php?f=119&t=554274" onclick="window.open(this.href);return false;

KUPIĘ GOLFA MK1 firmy WADER !!!

DonBaleo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 04, 2014 18:32
Lokalizacja: Koszalin

Podsufitka z szyberdachem - wersja uchylana i na korbkę

Post autor: DonBaleo » pt lip 17, 2015 14:09

Ktoś pisał na forum, że podsufitki bez szyberdachu nie da rady wyciąć pod szyber. Tzn nie będzie pasować bo nie ma jakiegoś wgłębienia czy coś w tym rodzaju bo też o tym myślałem.



Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

Podsufitka z szyberdachem - wersja uchylana i na korbkę

Post autor: tom33k » sob lip 18, 2015 15:18

Dokładnie podsufitka z szyberdachem jest inaczej wyprofilowana w tylnej części, i bodajże dziury na kołki są w innych miejscach :)
Więc pozostaje Ci albo nadal wytrwale szukać , akurat do 5D jest dużo łatwiej znaleźć niż do 3D :) lub do tapicera i niech Ci oklei w jakimś ładnym czarnym lub innym(WG uznania) materiałem :-)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości