Licznik Golf 3 1.9TDi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Artur29a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 28, 2015 14:33

Licznik Golf 3 1.9TDi

Post autor: Artur29a » czw maja 28, 2015 14:42

Witam wszystkich,

mam problem z moim golfem, otóż licznik nie pokazuje mi ile samochód ma przejechanych kiometrów (pokazuje same poziome kreski). Cała reszta jest sprawna tj. prędkościomierz, godzina, kontrolki, pokazuje również ilość km w zakładce Trip. Szukałem informacji u wujka google i takiego problemu nie znalazłem, jeśli gdzieś jest taki temat to przepraszam, że słabo szukałem :) Sam licznik też podmieniłem ale jest to samo cały czas.

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Licznik Golf 3 1.9TDi

Post autor: Haki » czw maja 28, 2015 21:34

http://www.mapet-tuning.com/forum/viewtopic.php?t=9598" onclick="window.open(this.href);return false; jest odpowiedź na Twoje pytanie ...

Komp - i cofnięcie --- ustawienie budzika np na 100tys ,,, bo wygląda na to ,że przeleciał magiczne 300tys /km

" onclick="window.open(this.href);return false; słabo szukałeś ... :bajer:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Licznik Golf 3 1.9TDi

Post autor: Qto » czw maja 28, 2015 22:48

Artur29a pisze:Sam licznik też podmieniłem ale jest to samo cały czas.
jeśli podmieniałeś cały licznik i jest to samo...to w podmienionym liczniku jest ten sam problem - czyli niemały przebieg

PS Z jakim przebiegiem kupiłeś auto i ile sam nim zrobiłeś do pojawienia się kresek ? :chytry:



Artur29a
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 28, 2015 14:33

Licznik Golf 3 1.9TDi

Post autor: Artur29a » pt maja 29, 2015 11:32

Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Widziałem podobne tematy z tym 300tys km ale myślałem, że to się tylko zeruje, nie dokopałem się tematu, iż najpierw znika "TOTAL" i potem w ogóle wszystkie cyfry :D. Przepraszam za moje nie dopatrzenie.

To szukam albo licznika albo lepiej kogoś kto ten mój cofnie bo kupie i bd miał 560000 najechane na nim i znowu problem.

Samochód kupiłem nie dawno i się dałem naciąć na stwierdzenie, że "licznik nie działa" także ile ma przebiegu to Bóg jeden wie. Podłączenie pod kompa powinno pokazać prawdziwy przebieg, czy się mylę?

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Licznik Golf 3 1.9TDi

Post autor: Qto » pt maja 29, 2015 13:35

Artur29a pisze:Podłączenie pod kompa powinno pokazać prawdziwy przebieg, czy się mylę?
mylisz się



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości