Lampka Tablicy rejestracynej vw golf iv 1.4 jak wyciagnac?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dawid4728
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw paź 20, 2011 18:32

Lampka Tablicy rejestracynej vw golf iv 1.4 jak wyciagnac?

Post autor: dawid4728 » wt mar 31, 2015 10:48

witam mam problem z lampką tablicy rejestracyjnej w vw golf 4. Jak wyciagnąc cala obudowe by wpiąc nową lampke? Próbowałem podwarzyc i sie udalo lecz nie nie chce pociągnac za mocno gdyz boje sie ze uerw kabelki. Jak to zrobici by dostac sie do kostki lampki rejestracyjnej?



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Lampka Tablicy rejestracynej vw golf iv 1.4 jak wyciagnac?

Post autor: Qto » wt mar 31, 2015 10:49

po podważeniu lampka wychodzi...jak trzymają kable to spórbuj wytargać druga lampkę, może wtedy pójdzie łatwiej



dawid4728
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: czw paź 20, 2011 18:32

Lampka Tablicy rejestracynej vw golf iv 1.4 jak wyciagnac?

Post autor: dawid4728 » wt mar 31, 2015 10:54

nie chce ruszac drugiej lamki by nie uszkodzic wiec trzeba mocniej pociagnać?



dr.DeV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 04, 2014 22:45

Lampka Tablicy rejestracynej vw golf iv 1.4 jak wyciagnac?

Post autor: dr.DeV » wt mar 31, 2015 10:57

Robiłem to jakoś tydzień temu bo mi padła żarówka w jednej z lampek. Tam nie ma żadnych kabli (przynajmniej u mnie '99 1.9 TDI) są tylko styki. Podważasz z prawej strony i śmiało ciągniesz do dołu w prawą stronę i wuala.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Lampka Tablicy rejestracynej vw golf iv 1.4 jak wyciagnac?

Post autor: Qto » wt mar 31, 2015 12:31

dawid4728 pisze:nie chce ruszac drugiej lamki by nie uszkodzic wiec trzeba mocniej pociagnać?
jeśli dobrze rozumiem to lampka jest luźna tylko trzyma się na kablach...jeśli kable z jakiegoś powodu ograniczają miejsce na ruch lampki, to musisz się liczyć z tym że je urwiesz przy mocniejszym pociągnięciu. Naet jeżeli będziesz miał farta i nie wyrwiesz kabelków z wtyczki tylko wtyczka spadnie z lampki...to ciekawe jak podepniesz nową lampkę :chytry: Nie chcesz zdejmować drugiej lampki, to możesz cały zderzak, wtedy na pewno do wszystkiego dojdziesz :bigok:

dr.DeV, jak nie ma kabli...jak są. Przecież przy każdej lampce masz wtyczkę. Żarówkę można wymienić bez wyciągania lampki...ale lampki nie wymienisz jak odepniesz wtyczki :kac:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości