Demontaż podsufitki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Hubi14
Forum Master
Forum Master
Posty: 1933
Rejestracja: pt lis 22, 2013 23:00
Lokalizacja: Pabianice

Demontaż podsufitki

Post autor: Hubi14 » sob sty 31, 2015 18:45

Siemka, może nie do końca chodzi mi o cały demontaż podsufitki, bo to to wiem co i jak. Mam zamiar zamontować elektryczny szyberdach i chciałbym jakoś przewody pociągnąć, czy muszę wyciągać całą podsufitkę, czy jest możliwość odchylenia tylko jej z przodu co mógłbym przewód pociągnąć do słupka A? Wymontował bym lusterko, daszki i inne pierdoły co front trzymają, tylko kwestia czy nie pęknie np



Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

Demontaż podsufitki

Post autor: tom33k » sob sty 31, 2015 19:55

Myślę że demontaż całej podsufitki nie ma większego sensu. Na Twoim miejscu opuściłbym delikatnie kawałeczek z przodu i próbował przeciągnąć kabel przez słupek, wszystko jak wiadomo z zachowaniem max ostrożności bo jak wiadomo podsufitki w mk2 są dość łamliwe :D



Hubi14
Forum Master
Forum Master
Posty: 1933
Rejestracja: pt lis 22, 2013 23:00
Lokalizacja: Pabianice

Demontaż podsufitki

Post autor: Hubi14 » sob sty 31, 2015 22:38

no właśnie całej nie chcę wyciągać, bo od bidy plus to se wezmę z lampki, ale to taka rzeźba, wolałbym +12 po stacyjce :P i się pytałem, czy jak bym odkręcił z przodu daszki, lusterko wyciągnął, plastiki ze słupków to czy dały by radę lekko ją odchylić by nie pękła i bym przewód puścił :D może ktoś takie coś rzeźbił :)



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Demontaż podsufitki

Post autor: Haki » ndz lut 01, 2015 13:16

Jeśli zrobisz to z czuciem to nie ma problemu byś przeciągnął to od stacyjki po słupku ....


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Hubi14
Forum Master
Forum Master
Posty: 1933
Rejestracja: pt lis 22, 2013 23:00
Lokalizacja: Pabianice

Demontaż podsufitki

Post autor: Hubi14 » pn lut 02, 2015 01:14

od stacyjki po słupku to wiadomo bez problemu, tylko słyszałem, że ten stelarz podsufitki to łamliwy jest, fakt, że pół tej podsufitki już zszywkami obstrzelałem ale pęknięcia nie chcę, ale skoro do radę to ogarnąć to pasuje :) temacik można zamknąć :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości