siedzenia easy entry

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
molo2884
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 17, 2014 03:57
Lokalizacja: szczecin

siedzenia easy entry

Post autor: molo2884 » wt sty 27, 2015 05:47

Witam wszystkich jakiś czas temu zamarzyłem sobie o fotelach easy entry wiec kupiłem z rozbitka używane jakieś i jest mały problem przełożyłem maty grzania wszystko tylko te easy endry u mnie chyba nie działa jak powinno po pociągnięciu za uchwyt otwierający fotel minimalnie tylko jedzie do przodu(siedzisko) i jak dopchnę ręką to wtedy idzie :) i nie mam pojęcia gdzie leży problem chyba raczej tak nie powinno być już jestem zmęczony walczeniem z tym wiec pytam co z tym dalej zrobić dziękuje za wszelką pomoc przeorałem forum i nic na ten temat nie znalazłem dodam jeszcze że widać było że te fotele dosyć długo leżały rdzewki troszkę się znalazło .



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

siedzenia easy entry

Post autor: Haki » wt sty 27, 2015 12:15

Wyciągnij fotele --- wyczyść porządnie mechanizmy + stelaże i prowadnice - nasmaruj i ciesz cię EASY ENTRY ...

Już to przerabiałem u kolegi w audi --- sytuacja podobna - fotele używki z syfem na mechanizmach


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
molo2884
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 17, 2014 03:57
Lokalizacja: szczecin

Re: siedzenia easy entry

Post autor: molo2884 » wt sty 27, 2015 17:45

Haki pisze:Wyciągnij fotele --- wyczyść porządnie mechanizmy + stelaże i prowadnice - nasmaruj i ciesz cię EASY ENTRY ...

Już to przerabiałem u kolegi w audi --- sytuacja podobna - fotele używki z syfem na mechanizmach

ok dzięki wielkie tylko tyle że w golfie zauważyłem że prowadnice fotela nie chodzą przy easy entry tak jak w nie których brykach tylko zgina się miej więcej miedzy siedziskiem a oparciem i tam mam tragiczny syfff zero nawet smaru czy tawotu zero dzięki kolego bo z ciekawości byłem w aucie zobaczyć wogule to na początku myślałem że będzie jeździć po prowadnicach ustawiania tył przód te easy entry tak jak większości jutro przesmaruje wszystko wyczyszczę i dam znać jak działa



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości