Podszybie nie dolega do szyby

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Podszybie nie dolega do szyby

Post autor: Lu4Ke » pt paź 31, 2014 00:43

WITAM

mam problemik, otoz podszybie odstaje mi do szyby, przez co przy predkosci powyzej 100km/h slysze trzaski z okolic wlasnie szyba/podszybie,

juz demontowalem wycieraczki, wyjalem to podszybie, wyczyscilem ten "rowek" kolo szyby i probowalem wcisnac plastikowe podszybie, weszlo, ale nie wszedzie, a tam gdzie weszlo po kilku dniach wyskoczylo na nowo,

juz nie mam sil z tym, tak to zrobic zeby niewyskakiwalo? nie chcem za bardzo kleic tego bo potem przyjdzie to demontowac to bedzie problem...



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5938
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Podszybie nie dolega do szyby

Post autor: grg474 » pt paź 31, 2014 07:42

posmarować oba elementy np mydłem w płynie i wciskasz od jednego boku do drugiego


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Re: Podszybie nie dolega do szyby

Post autor: Lu4Ke » sob lis 01, 2014 18:58

smarowalem wszystko ludwikiem do naczyn, w niektorych miejscach na "szynie" weszlo, za kilka dni samo znow wyszlo, w innych miejscach wchodzi i odrazu wyskakuje, moze szyna jest za bardzo rozdziabana...

dzisiaj znow zrobilem podejscie, weszlo tylko po srodku i na koncowkach,ale pewnie za kilka dni wyskoczy ze srodkai i znow bedzie calosc odstawala od szyby,

chyba tak juz zostanie bo juz sil nie mam, mam nadzieje ze woda jak tam bedzie leciec to nic nie zrobi



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości