Pranie tapicerki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

louiepl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 17, 2014 19:49

Pranie tapicerki

Post autor: louiepl » śr wrz 17, 2014 19:58

Witam. Jak piszę w złym dziale to przepraszam ale jestem nowy. Możecie mi poradzić czym mogę wyprać siedzenia w golfie IV? Bo są troszkę zapaskudzone itd. Czy najlepiej będzie oddać do prania czy można samemu próbować? Pozdrawiam



->KoRbA<-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: wt sty 01, 2013 20:05
Lokalizacja: Wadowice

Pranie tapicerki

Post autor: ->KoRbA<- » śr wrz 17, 2014 20:42

Rozrabiasz wodę z proszkiem, lub jakimś innym detergentem, moczysz w tym szczotkę ryżową i szorujesz :) potem odsysasz wodę odkurzaczem wodnym lub warsztatowym i suszysz na słońcu w słoneczny dzień. Jeśli będzie ciepło i zrobisz to do południa, pod wieczór będziesz miał suchą i czystą tapicerkę :) sam tak robiłem w środku lata i efekt mega. Znacznie lepiej niż po firmie, która robi to "niby profesjonalnie".



louiepl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 17, 2014 19:49

Pranie tapicerki

Post autor: louiepl » śr wrz 17, 2014 22:42

Ok dzięki za info. Jestem ciekawy jaki był by efekt, ale teraz zależy to od pogody :-) Czekam na ciepłe dni ;-)



BonoRono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt sty 21, 2011 17:35
Lokalizacja: Wrocław

Pranie tapicerki

Post autor: BonoRono » śr wrz 24, 2014 15:04

Ja u siebie zdejmowałem wszystkie pokrowce z siedzeń i do pralki. Efekt naprawdę super, takim czyszczeniem szczotką nie pozbędziesz się brudu który osadza się w gąbce tapicerskiej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości