Rozbiórka ramki od radia (dekory)

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
albertix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 30, 2013 17:11

Rozbiórka ramki od radia (dekory)

Post autor: albertix » pn cze 09, 2014 07:24

Obrazek

Mam pytanie . Czy ktoś wie jak sie rozbiera tego typu dekory ? To sa te najzwyklejsze , czarne .Chodzi mi o ramkę oraz pokrywkę od napoju .



Awatar użytkownika
przemal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 482
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 18:29
Lokalizacja: NO

Rozbiórka ramki od radia (dekory)

Post autor: przemal » pn cze 09, 2014 09:10

Jeśli zwykłe czarne to pionowe są niewymienne. Przód od uchwytów napoju chyba da się zdjąć ale nie podpowiem jak.


Gran Turismo Iniezione

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Rozbiórka ramki od radia (dekory)

Post autor: Jarek_NS » pn cze 09, 2014 13:02

Jak kolega wyżej napisał pionowe są na stałe przymocowane do kosza. Co do uchwytu na kubki to są dwa rodzaje. Na początek musisz wyjąć uchwyt, podnosisz klapkę i po bokach masz takie metalowe cześć podważasz je i wysuwasz cały kubek. Potem jeśli to stary typ to klapka trzyma się na takich bolcach które trzeba wysunąć, w nowym typie po bokach są metalowe zawiasy wciśnięte na plastikowe mocowanie, trzeba je lekko podważyć np. nożem i schodzą.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Eyk88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: czw lip 25, 2013 23:35

Rozbiórka ramki od radia (dekory)

Post autor: Eyk88 » pn cze 09, 2014 13:05

Klapkę od napojów trzymają 2 bolce u góry które trzeba wypchnąć (mi same wypadły nawet ;) ).

A jaka ramka? Od radia, klimy czy dookoła panelu środkowego? Od radia to wyciągnij kieszeń z radiem i odepnij ramkę, klima na stałe(trzeba wykręcić cały panel) a boczne ramki to znajdziesz rysunki w książce od Golfa/bory obsługi/napraw w necie do zassania.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości