Montaz lusterka z czujnikiem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kl0cek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 17, 2013 19:13
Lokalizacja: Hrubieszów

Montaz lusterka z czujnikiem

Post autor: kl0cek » wt kwie 15, 2014 20:08

Mialem stłuczke, poszła szyba, mam w swoim golfie lusterko samosciemniające z czujnikiem deszczu, szybe dostałem niestety od wersji zwykłej, gosc ktory montował mi szybe chciał odkleic ten okrągly element do ktorego zamontowane jest zwykle lusterko, pękła mu szyba, ze nie była zapłacona to nie płaciłem za nią tylko pojechalem po drugą uzywke, rowniez od wersji bez czujnika, pod zwykle lusterko, zlecilem mechanikowi samo wstawienie szyby, lusterko swoje z czujnikiem chce sam zamontowac, jak sie do tego zabrac? przeciez ten plastik jakos musze oderwac jak to zrobic , i jak juz zrobie to co dalej? jak zamontowac swoje lusterko?


no smoke=no fun
ALH+0.205+CHIP
131km 320nm
:D :D :D

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Montaz lusterka z czujnikiem

Post autor: Jarek_NS » śr kwie 16, 2014 09:43

Nie odkleisz mocowania sam. Zresztą najlepszy dowód na to już masz, jedna szyba już pękła. Jak byś jakimś cudem to odkleił to w ASO możesz kupić samo mocowanie do przyklejenia. Zakładasz je i po sprawie. Ale twoje próby na 99% skończą się uszkodzeniem szyby. Zostaje ci albo pożegnać się z czujnikiem i założyć lusterko fotochromatyczne bez czujnika np. z audi A6, lub założyć zwykłe lustro. Lub wymiana szyby. Swoją droga kupno używanej szyby to głupie posunięcie z twojej strony bo szyba się zużywa i lepiej dołożyć do nowej.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Awatar użytkownika
kl0cek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 17, 2013 19:13
Lokalizacja: Hrubieszów

Montaz lusterka z czujnikiem

Post autor: kl0cek » śr kwie 16, 2014 10:13

szyba trafiła sie w stanie idealnym bez rys za 1/3 ceny nowej szyby, w zadnym zakladzie w ktorym mają do czynienia z szybami nie zrobią mi tego? Jest to rzecz nie do zrobienia czy po prostu nie do zrobienia samemu?


no smoke=no fun
ALH+0.205+CHIP
131km 320nm
:D :D :D

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Montaz lusterka z czujnikiem

Post autor: Jarek_NS » śr kwie 16, 2014 11:04

Nie zrobią bo nikt nie będzie brał odpowiedzialności za szybę. Co do szyby to zużycie to nie tylko rysy. Ale też matowienie na wskutek uderzania drobinek piasku podrywanych z drogi przez auta. Sam mam ori szybę bez uszkodzeń ale trzeba będzie się rozejrzeć za nową bo moja jest już właśnie lekko matowa. Nie ma tragedii ale widać to po zbieraniu wycieraczek.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Awatar użytkownika
kl0cek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 17, 2013 19:13
Lokalizacja: Hrubieszów

Montaz lusterka z czujnikiem

Post autor: kl0cek » śr kwie 16, 2014 12:52

przykleje nad mocowaniem tym co jest swoje lusterko. mam nadzieje ze bedzie dobrze


no smoke=no fun
ALH+0.205+CHIP
131km 320nm
:D :D :D

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Montaz lusterka z czujnikiem

Post autor: Jarek_NS » śr kwie 16, 2014 12:55

Raczej nie będzie. Po pierwsze osłona na kable będzie za krótka, po drugie lustro będzie za nisko i łyso to będzie wyglądało.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Awatar użytkownika
kl0cek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt gru 17, 2013 19:13
Lokalizacja: Hrubieszów

Montaz lusterka z czujnikiem

Post autor: kl0cek » śr kwie 16, 2014 18:39

Moje lusterko bedzie zamontowane nad mocowaniem tym oryginalnym. Kiedys jak wpadnie troche wiecej $$$ to kupie nową szybe pod czujnik. narazie potrzebuje auta do jazdy :)


no smoke=no fun
ALH+0.205+CHIP
131km 320nm
:D :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości