Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Euzebi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: pn lis 12, 2012 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Post autor: Euzebi » pn lut 17, 2014 15:41

dziś wsiadłem do auta i zobaczyłem że wskaźniki temperatury i stanu paliwa nie cofnęły sie do zera i nie wyświetla sie przebieg wraz z godziną... jak przekręciłem kluczyk to słychać zgrzytanie silniczka..ogólnie samochód odpala bez problemu. z resztą macie filmik .. co o tym myślicie ..pewnie to jakaś pierdoła ale znając życie 1/3 samochodu trzeba rozebrać.
" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek
Moje skromne auto http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p6125285" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Post autor: Mavrick » śr lut 19, 2014 02:03

Sprawdz bezpieczniki (bodajze 22 (odpowiedzialny za radio)) dodatkowo mozesz jeszcze zerknac czy kotoras wtyczka masowa nie wypiela sie na rozecie nad skrzynka bezpiecznikow...dziwna sprawa....



Euzebi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: pn lis 12, 2012 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Post autor: Euzebi » śr lut 19, 2014 17:27

Jeszcze nie sprawdziłem tego bezpiecznika ale czy to ma znaczenie jeżeli on jest odpowiedzialny za radio a radio działa..? tak mnie zastanawia to bo patrząc na youtube gdzie ktoś rozbierał zegary to nie widać tam chyba żadnego silniczka a ten dźwięk słychać właśnie od strony zegarów i brzmi właśnie jak by kółeczko zębate gdzieś tarło bo niby ząbki wytarte...


Obrazek
Moje skromne auto http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p6125285" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Post autor: Mavrick » śr lut 19, 2014 18:03

Zegary sa na tym samym bezpieczniku co radio jezeli mnie pamiec nie myli. Radio moze dzialac ale nie mas zpewnosci czy ktos nie zrobil jakiejs rzezby i nie pociagnal np. nowego kabla zasilajacego do radia z pominieciem skrzynki bezpiecznikow...



mariusz33
Forum Master
Forum Master
Posty: 1201
Rejestracja: śr gru 02, 2009 16:19
Lokalizacja: Borzychy

Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Post autor: mariusz33 » śr lut 19, 2014 18:08

Witam u mnie taki dzwiek jest gdy akumulator pda przy rozruchu.


Mariusz

muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Post autor: muszkatobiasz » śr lut 19, 2014 23:18

ten dźwięk wytwarza wskazówka od paliwa jeśli odepniesz wtyczkę od licznika i podłączysz z powrotem zegary się resetują i cofają wskazówki! masz coś z masą lub skrzynką bezpieczników lub sam licznik wysiadł! zacznij od przełożenia licznika na próbę jeśli ktoś ma w pobliżu obojętnie jaki diesel czy benzyna



Euzebi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: pn lis 12, 2012 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Post autor: Euzebi » ndz lut 23, 2014 20:58

Niestety jeszcze nie byłem u mechanika żadnego natomiast zauważyłem coś jeszcze ... a mianowicie to że nie działa mi światło na podsufitce i szyberdach ... jak przekręcam kluczyk to niby podświetla mi przyciski do szyberdachu ale przełączniki światła czy szyberdachu nie daje żadnych rezultatów hmm ....


Obrazek
Moje skromne auto http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p6125285" onclick="window.open(this.href);return false;

Euzebi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: pn lis 12, 2012 13:48
Lokalizacja: Szczecin

Co jest grane w desce a raczej w zegarach (filmik)

Post autor: Euzebi » pn lut 24, 2014 11:07

Problem został rozwiązany ..okazało sie że faktycznie bezpiecznik nr21 był uwalony ..wystarczyło wymienić i wszystko wróciło do normy .. uff i pomyśleć że już rozglądałem sie za nowym licznikiem..:)


Obrazek
Moje skromne auto http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 5#p6125285" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości