Nawiew pasazerów brak.

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

cbl112
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr maja 29, 2013 10:49

Nawiew pasazerów brak.

Post autor: cbl112 » wt lis 05, 2013 16:55

Witam.
Szukałem problemu takiego jak mój bądź bardzo zbliżonego do mojego ale niestety nie znalazłem nic. Jeżeli przeoczyłem to przepraszam.
Wiec przejdę do sedna sprawy. W ubiegła zimę pasażerowie z tylu narzekali na zimno w nogach.. Po Zatrzymaniu się już w garażu włączyłem nawiew na nogi(max). Zauważyłem ze u kierowcy i pasażera z przodu powietrze jest nadmuchiwane a z tylu u pasażerów brak nawiewu w nogach.. Co jest tego przyczyna? i bardzo bym prosił o wytłumaczenie jak mogę się do tego zabrać aby naprawić. Jakiś schemat bądź cokolwiek.
Dodam jeszcze ze każdy obieg czy na szyby, twarz chodzi prawidłowo poza nogami pasażera.

Golf 4. 1.9SDI
Hatchback



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Nawiew pasazerów brak.

Post autor: Qto » wt lis 05, 2013 17:26

Jeżeli tylko nogi z tyłu to trzeba się przyjrzeć łączeniu tych kanałów, łączenie jest za panelem ogrzewania...niestety trochę auta trzeba rozebrać aby się tam dostać



cbl112
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr maja 29, 2013 10:49

Re: Nawiew pasazerów brak.

Post autor: cbl112 » wt lis 05, 2013 17:43

A czy dobry kolego możesz mi przybliżyć jak to dokładnie wygląda? Jakiś schemat,zdjęcia jak to wygląda. mechanikiem nie jestem ale umiem sam naprawić jeżeli zobaczę tylko o co mniej więcej chodzi i co jak wygląda. Rozumiem ze zaczynać muszę od demontażu schowka? Jeżeli możesz mi na ta chwile przybliżyć, to poluzowała się jakaś śruba obejma która tą łączenie trzyma? Przepraszam za wymogi ale byłbym wdzięczny jeżeli byś mnie oświecił trochę



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Nawiew pasazerów brak.

Post autor: Qto » wt lis 05, 2013 18:05

Właściwie to chyba bardziej pod panelem klimy niż za... znalazłem jakaś fotkę na której zaznaczyłem o co chodzi. Za panelem, troszkę głębiej jest złącze gdzie jest rozgałęzienie na nogi z przodu, ale tam jest ok skoro dmucha

Obrazek



cbl112
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr maja 29, 2013 10:49

Re: Nawiew pasazerów brak.

Post autor: cbl112 » wt lis 05, 2013 18:13

Dobra wielkie dzięki już dojdę co i jak. jezeli uproram sie z usterka dam znac



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości