Naprawa zderzaka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dk.jurek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt mar 06, 2012 20:27
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Naprawa zderzaka

Post autor: dk.jurek » sob cze 01, 2013 15:50

Witam wszystkich. Piszę do Was z pytaniem czy da się odratować mój zderzak. Nabyłem kilka dni temu zamiennik i okazał się mieć 160cm w szerokości podczas gdy oryginał ma 156cm i nie da się go bez naprężenia zamocować. Możliwe, że zwrócę zderzak i może warto odratować stary? Jest to oryginał. Fakt, fragment będzie do malowania ale ból mnie ściska gdy patrzę na górną część w strukturze. Jest popękana. Zrezygnowałem z zachowania oryginalnych listw na aucie i sierpów, które będą pomalowane w czarny mat i może zrobić to z przednim, tylko czy da się taką strukturę nie wiem, zaszpachlować, dogrzać, cokolwiek a później dać na to farbę? Jeśli napisałem nie po "polsku" to proszę o wyrozumiałość :hmm:

Aha i zapomniał bym, wypchnięcie wnęki na rejestracje by wygładzić dziada. Da radę zrobić?

Obrazek Obrazek


mk5golf.pl

Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14142
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Naprawa zderzaka

Post autor: Michał_1977 » sob cze 01, 2013 17:15

dk.jurek pisze:strukturę nie wiem, zaszpachlować, dogrzać, cokolwiek a później dać na to farbę?
Oczywiście.Matujesz papierem P240,odtłuszczasz i szpachlujesz szpachlówką do tworzyw sztucznych np. od APP.
Później podkład i stuktura lub lakier.
dk.jurek pisze:wypchnięcie wnęki na rejestracje by wygładzić dziada. Da radę zrobić?
Pasowałoby wkleić/wspawać tam kawał tworzywa,bo sama szpachlówka spęka.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości