podświetlenie nawiewu- pęknięta żarówka

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

qwert123c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 02, 2013 22:39

podświetlenie nawiewu- pęknięta żarówka

Post autor: qwert123c » czw maja 02, 2013 23:18

To mój pierwszy post wiec na wstępie chciałbym powitać wszystkich użytkowników :) Mam problem z podświetleniem nawiewu w moim golfie. Mam manualna klimatyzacje w której to od momentu zakupu nie działało podświetlenie. Zabrałem się za samodzielną wymianę żarówki ale niestety sprawa skomplikowała się na wstępie bo chcąc wyciągnąć żarówke zbyt mocno ją ścisnąlem i pekła :/ Teraz mam dylemat co robić ? Próbować jakoś wydłubać z gniazda resztki żarówki igłą bez demontażu deski czy bez tego się nie obejdzie ?? Może ktoś był w takiej sytuacji i sobie z tym poradził ? Pozdr



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

podświetlenie nawiewu- pęknięta żarówka

Post autor: Qto » pt maja 03, 2013 12:16

próbuj wydłubać...nawet jak się nie uda to nie musisz demontować deski, wystarczy sam panel sterowania



wron
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 641
Rejestracja: pn cze 28, 2010 09:49
Lokalizacja: mazowieckie

podświetlenie nawiewu- pęknięta żarówka

Post autor: wron » pt maja 03, 2013 14:04

długi, cienki szpikulec i rozkrusz ją na maxa. żarówka jest cała ze szkła wiec nie powinno być problemu. potem przystaw odkurzacz i powinno być dobrze :bigok:



Awatar użytkownika
Fastener
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 745
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 16:48
Lokalizacja: Częstochowa

podświetlenie nawiewu- pęknięta żarówka

Post autor: Fastener » pt maja 03, 2013 15:10

Póki jeszcze żaróweczka nie pękła trzeba było próbować małym korkiem rozporowym :)



qwert123c
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 02, 2013 22:39

podświetlenie nawiewu- pęknięta żarówka

Post autor: qwert123c » ndz maja 05, 2013 10:12

Na przyszłość bede troche bardziej uważał i spróbuje z tym kołkiem bo najwidoczniej mam czucie w łapie jak kowal więc lepiej nie bede sie za to brał kleszczami :) Dzięki, napisze jak podłubie czy dało rade . Pozdr



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości