oświetlenie bagażnika i oświetlenie wnętrza (nogi)

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Patryczek001
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr lut 09, 2011 16:18

oświetlenie bagażnika i oświetlenie wnętrza (nogi)

Post autor: Patryczek001 » sob mar 02, 2013 19:54

Witam wiem te tematy były kilka razy poruszane ale ja pisze z nietypowym problemem
zrobiłem oświetlenie wnętrza gdy otwiera się drzwi na takie zasadzie ale to nie działa jak trzeba, świeci cały czas nawet po zamknięciu drzwi i nie reaguje na wyciagniecie bezpiecznika nr 20 odpowiedzialnego od wnętrza... proszę napiszcie mi do którego przewodu muszę się podpiąć kabelkami zeby świeciło dobrze tak jak chce
raz podłączyłem to świeci słabo a gdy włączam radio to rozłacza sie i radio przecina sie, a drugim razem świeci mocno ale nie chce zgasnąć, w instalacji muszą iśc charakterystyczne kabelki kolor i najlepiej jakby ktoś zdjęcie zrobił to by mi ułatwiło znalezienie ich to mi pomoze i pewnie wielu kolegom którzy mają podobny problem
do tego oświetlenie bagażnika tez taki sam problem jesli ktos mógłby mi zdjęciami pokazac jak ma u siebie to zrobione na prostym przykladzie jakie kabelki do czeego bo jestem w tym zielony. Mam gotowe światełka ledy tylko podpiąć sie pod + - w odpowiednim miejscu ale nie wiem w któym bo wiem ze kiedys kolega poprostu podpiął się pod dwa kabelki w instalacji przy jakiejś kostce nie musial szukać tak samo w bagażniku chce się podpiąc bo jakieś kabelki w polowie rozciać potem spiąć razem i git...
Jest to samochód golf 3 1993rocznik



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

oświetlenie bagażnika i oświetlenie wnętrza (nogi)

Post autor: muszkatobiasz » sob mar 02, 2013 20:28

Znajdz kabel który załącza chyba mase w mk3 ten z tego czujnika ze słupka jak odkrecisz ten czujnik masz kable na widoku zobacz jaki kolor to masa po załączeniu i do tego kabla podłącz te swiatło tylko nieprzecinaj kabla i wstawiaj w obieg bo tak niebędzie działać tylko doprowadz do żarówki prąd stały a drugi kabel z tego czujnika mase sterowany włącznikiem ze słupka i tak każde drzwi z osobna jak chcesz mieć podswietlane wszystkie nogi lub podpiąć sie pod kable ze podświetlenia podsufitki wtedy zrobisz rozgałeżienie na wszystkie nogi i uruczhamiają ją każde drzwi obojetnie które tylko pamietaj że dokładasz kable a nie wstawiasz w obieg bo wtedy albo niedziała albo słabo swieći



Patryczek001
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: śr lut 09, 2011 16:18

Re: oświetlenie bagażnika i oświetlenie wnętrza (nogi)

Post autor: Patryczek001 » pn mar 04, 2013 20:28

zrobiłem dzięki przy okazji zrobiłem sobie coś lepszego ;p mogę tutaj dodać zdjecie leedy w lampie tylniej są synchronizowane wraz z muzyką ,oczywiście przed policją mam włącznik i wyłącznik tego :P niedługo sprawię aby moje leedy w przednich lampach współpracowały z radiem i Tubą ;]

http://imageshack.us/photo/my-images/694/zdjcie0034" onclick="window.open(this.href);return false;
http://imageshack.us/photo/my-images/20/zdjcie0036r" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
ZALEK
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2187
Rejestracja: czw paź 06, 2011 17:45
Lokalizacja: Łochów

oświetlenie bagażnika i oświetlenie wnętrza (nogi)

Post autor: ZALEK » pn mar 04, 2013 22:34

Patryczek001 pisze: leedy w lampie tylniej są synchronizowane wraz z muzyką
:panna: o jej czemu ma to służyć?


:dol: Mój Golf MK2, od CL'a po Edition ONE , RECARO, ARTEC 9.5j :dol:

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości