wykładzina golf II

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

wykładzina golf II

Post autor: SPORTGOLFIK » pt lut 01, 2013 00:33

Witam ,chciałbym sie poradzić jak we własnym zakresie utworzyć sobie nową wykładzinę do golfa II 91roku , w małych kosztach ,otuż chodzi mi o to że w golfie mam wykładzinę orginalną w kolorze szarym ,a tworzę jasne wnętrze typu czarna góra piaskowy dół(modny styl w autach typu passat b5full)i własnie takie chce wnętrze ,jak mogę sprawić sobie taką wykładzinę i skąd taką wziąść ? bo tylko ona mnie trzyma ,moim pomysłem chwilowym było kupno w castoramie wykładziny jasnej (nawet ze pasuje do koloru deski i foteli i boczków które juz są w piaskowym wykonaniu) ale zatrzymuje mnie wykonanie jej ,idzie taką domową wykładzinę podgrzać żeby sie wyprofilowała do wnętrza np. do garbu co rura wydechowa idzie czy do progów ??? wycięcie dziur na szyny foteli czy biegi i ręczny to pikuś, idzie wogóle samemu pokombinować coś z taką niby domową wykładziną? proszę o pomoc i doradztwo.... (pomijając wersję zlecenia tapicerowi - wyjście awaryjne jesli nie da sie nic innego wykombinować) ,pozdrawiam



Awatar użytkownika
Bio
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 941
Rejestracja: czw cze 11, 2009 13:45
Lokalizacja: Kłodzko

wykładzina golf II

Post autor: Bio » pt lut 01, 2013 19:06

SPORTGOLFIK, może chociaż zobaczyłbyś co jest w tym dziale a nie bezmyślnie wrzucasz temat ?


Obrazek

Szukasz porady n/t detailingu czy profesjonalnych kosmetyków ? Napisz w nowym dziale
http://forum.vwgolf.pl/viewforum.php?f=175

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

wykładzina golf II

Post autor: SPORTGOLFIK » sob lut 02, 2013 00:42

widziałem co jest ,mycie zapachy itd ,to gdzie to mam wcisnąć?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości