Golf 4 nawiew przednia szyba

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

uomenajzer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 04, 2012 20:26

Golf 4 nawiew przednia szyba

Post autor: uomenajzer » sob lut 02, 2013 18:59

Witam Panowie mam takie małe pytanie gdyż w momencie kupowania mojego golfika kratka nawiewu na przednia szybę była połamana i mam zamiar ją wymienić ale nie wiem czy da się ją zamontować bez zdejmowania całej deski czy jednak będzie trzeba się z tym grzebać... bo nie wiem czy jest ona montowana od dołu, mam nadzieję że nie :)
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Golf 4 nawiew przednia szyba

Post autor: Qto » sob lut 02, 2013 19:07

uomenajzer pisze:czy da się ją zamontować bez zdejmowania całej deski
zamontować się da, o ile masz taką kratkę. Wczoraj widziałem na alle taką... Tylko delikatnie bo są strasznie kruche



uomenajzer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 04, 2012 20:26

Re: Golf 4 nawiew przednia szyba

Post autor: uomenajzer » sob lut 02, 2013 19:15

dzięki bardzo mam zamiar kupić jakąś deskę i wymontować, pytałem znajomego mechanika i powiedział że będzie pasować nawet od anglika.

Znalazłem samą kratkę na alle... z tym że do passata b5 orientujecie się czy pasuje do golfa mk4 ??



seebst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 19:43
Lokalizacja: Żary

Golf 4 nawiew przednia szyba

Post autor: seebst » ndz lut 17, 2013 13:25

[quote="uomenajzer"]Znalazłem samą kratkę na alle... z tym że do passata b5 orientujecie się czy pasuje do golfa mk4 ?? [Od niczego innego pasować nie będzie jak tylko od MK4 i Bora. Przerabiałem temat i wiem - objeździłem różne szroty w poszukiwaniu takiej kratki lub podobnej od innego auta i nie udało się nic dobrać. Znalazłem więc na allegro gościa, który sprzedawał uszkodzona dechę i poprosiłem go o sama kratkę. Kratka jest fabrycznie zgrzewana, trzeba lutownicą od spodu w paru miejscach stopić plastiki i wówczas da się ją bez problemu wyciągnąć. Na siłę się nie da, bo pęknie, a kruche to strasznie jest. Nową założyłem, ale jest tylko położona, nie przyklejałem jej, bo nic się z nią nie dzieje. Leży sobie i jest dobrze.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości