Czy fotel z anglika będzie pasował?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Mertruve
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 00:12

Czy fotel z anglika będzie pasował?

Post autor: Mertruve » czw sty 03, 2013 01:22

Witam forumowiczów,

Pytanie tak jak w temacie, fotel kierowcy w moim mk4 gti nosi już pewne ślady użytkowania na boczkach dlatego interesuje mnie poprawa jego estetyki lub jego wymiana. Myślałem o obszyciu całego fotela na nowo lub samych boczków o ile to możliwe ale zniechęciło mnie to, że nowa skóra będzie się wyróżniała spośród pozostałych foteli poza tym nie wiem czy tapicerowi uda się dobrać identyczną skórę. Drugi pomysł do kupno fotela używanego, lecz niestety niewiele jest foteli skórzanych beżowych, udało mi się znaleźć jeden komplet lecz angielski i stąd moje pytanie czy taki fotel będzie pasował do mojej wersji z podgrzewaniem, poduszką powietrzną boczną oraz regulacją wysokości, chodzi tutaj o kostki i mocowania. Wydaje się być to prostym rozwiązaniem włożyć angielski fotel pasażera na miejsce kierowcy w wersji 'polskiej' ale podejrzewam, że nie jest to taka prosta sprawa, co powinienem wiedzieć o takim zabiegu i jakie są ewentualne różnice między tymi fotelami?



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

Czy fotel z anglika będzie pasował?

Post autor: Trewor87 » czw sty 03, 2013 01:57

Nie ma żadnych problemów, ani różnic. Podejdzie P&P.



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Czy fotel z anglika będzie pasował?

Post autor: Shmatan » czw sty 03, 2013 16:00

Wtyczki airbag mogą się różnic (co wynika z ew. różnicy roczników), jak i w wypadku swapowania foteli z niskich wersji fotel GB pasażera (w miejsce EU kierowcy) może być pozbawiony regulacji siedziska góra/dół



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

Czy fotel z anglika będzie pasował?

Post autor: Trewor87 » czw sty 03, 2013 16:13

Shmatan, zgodzę się co do roczników i wtyczek, a co do wersji, to jakoś trudno mi uwierzyć, żeby Recaro w beżowej skórze miało być bez regulacji :bajer:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Czy fotel z anglika będzie pasował?

Post autor: Qto » czw sty 03, 2013 16:14

Jeżeli fotele nie są regulowane elektrycznie to pasują...plus to o czym pisze Shmatan



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości